”Lauku sētas” vīriešu komanda tiks vesta ”nolaist tvaiku” pie Saldus rajona meičām

18 komentāri
”Lauku sētas” vīriešu komanda tiks vesta ”nolaist tvaiku” pie Saldus rajona meičām
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Pēc ziņas, ka jaunajā ”Lauku sētā” piedalīsies tikai vīrieši, Skaties.lv saņēmis satrauktu fanu vēstules. Skatītāji jautā, kāpēc tāda dāmu diskriminācija un satraucas, vai būs interesanti skatīties, ja nebūs mīlas intrigu. Šova producente Indra Miziša atklāj, ka satraukumam nav absolūti nekāda pamata – bez mīlas intrigām nepaliks. Puiši tiks vesti uz balli pie vietējām zeltenēm.

Kā Skaties.lv skaidro Miziša, ideja veidot vīriešu sezonu radusies, redzot kompāniju, kas šogad ieradusies uz atlasēm.

”Šogad ”Lauku sētas” atlasē dominēja tieši puiši, meiteņu bija mazāk. Toties puiši bija cits par citu labāki – katrs ar savu stāstu un personību. Sapratām, ka jāveido puišu sezona, lai visiem šiem izcilajiem pretendentiem būtu iespēja piedalīties,” Skaties.lv skaidro Miziša.

Satraukumam, ka bez dāmām nebūs nekāda ”asumiņa” un trūks mīlas intrigu, nav absolūti nekāda pamata. Gluži otrādi – šī sezona dažādu kaislību ziņā ”sitīs pušu” visu iepriekš redzēto.

”Jau drīz pēc ierašanās puiši dosies uz vietējo balli ”nolaist tvaiku”. Kā viens no dalībniekiem izteicās pēc balles, miestiņā, kurā filmēts šovs, pēc deviņiem mēnešiem, iespējams, būs gaidāms iedzīvotāju pieaugums.

Tā, ka skatītāji lai neuztraucas, – mīlas intrigas un ”odziņa” būs,” faniem var pačukstēt šova veidotāja.

Uzzini, kur notiks šovs un kas būs saimniece!

Kāds acīgs ”Lauku sētas” fans jau pamanījis, ka attēlos no vīriešu guļamistabas pamanāmas arī dāmu kurpes. Iespējams, tām ir saistība ar notikumiem vietējā ballē.

Kā novēroja arī Skaties.lv, vasarā viesojoties filmēšanas laukumā, mīlas kaislības tur sitīs, iespējams, augstāku vilni, nekā jebkad agrāk. Atliek tikai sekot intrigām.

Smags darbs, strīdi, smiekli, čīkstēšana un daudz kā cita ”Lauku sētas” jaunajā sezonā jau no 20. februāra TV3, bet video platformā ”Go3” jau no 31. janvāra!

18 komentāri