13 komentāri

Ceturtdienas, 3. novembra, vakarā LNT skatītājus atkal priecēja šovs Lauku sēta, un šajā sērijā notika tādas dalībnieku izmaiņas, kā vēl nekad spēles vēsturē. Šovu pameta četri cilvēki, bet divi ieradās vietā.

Sērija sākās ar Jāņa un Rudītes konflikta, uz kura noslēdzās iepriekšējā pārraide, nots. Kārtīgi izplosījies un aizsūtījis prom sākotnēji pieprasīto “ātro palīdzību”, Jānis mazliet pierima.

“Rudītei palika slikti, nesavaldīju savus nervus. Sapratām, ka būs pārāk grūti visu to tālāk turpināt,” atklāja Jānis. Pāris pats pēc savas gribas pameta šovu, ar to iepriecinot pārējos dalībniekus, kuri no vīrieša dusmu lēkmēm bija jau sabijušies.

Pēc skandālistu aizbraukšanas sākās pirmie darbi. Dalībnieki tika sadalīti divās darba grupās – vieni strādāja pie zirgiem, otri – pagalmā.

FOTO: pirmā nedēļa Lauku sētā

Violeta un Sanita bija ieceltas nedēļas pavāru godā, un viņām šis darbs vedās no rokas – kolēģi pat izteicās, ka meitenēm vajadzētu gatavot visa šova garumā.

Dalībniekiem tika dota komanda arī pašiem pagatavot zonu, kur turpmāk mazgāties. Te domas dalījās – puišiem dušas vieta likās lieliska, kamēr meitenes iebilda.

Ātri vien tapa skaidrs, ka pirmā meiča Lauku sētā būs smukā Sanita. Vipirms kompānija nosmējās, ka smukulīte pie dibena pietur precēto Māri, kamēr viņa sieva garām stumj sūdus.

Taču drīz vien Sanitai tika “piesiets” jauns pielūdzējs – kompānija novēroja, ka meitenei labi saskan ar Sandi no “pāra uz pusslodzi”. Sanda mīļotā Ieva par situāciju vien nosmējās – lai ņemot, viņai neesot žēl.

Par vienu no dienas jautrākajiem brīžiem izvērtās dušas izmēģināšana – dāmas, kuras nebija nodušojušās, puiši sameta dīķī, izraisot amizantu jezgu.

Kristīne un Vendija pamanījās izsprukt no mazgāšanās, bet no saimnieces nagiem neizbēgt – pie vakariņu galda dāmām tika uzgāzts virsū spainis ūdens.

Nedienas sākās brīdī, kad saimniecei bija uz brīdi jāaizbrauc – tika pārpludināta kūts un dedzināts ruberoīds. Sakās arī pirmā rīvēšanās par pārtiku – dažiem dalībniekiem likās, ka porcijas ir pārāk mazas.

Sērijas izskaņā visus gaidīja pirmā izbalsošana. Par nedēļas čaklāko pāri atzītas un no izbalsošanas līdz ar to glābtas tika Jolanta un Jogita. Savukārt kā slinkākie uz izbalsošanas sola tika sēdināti “pāris uz pusslodzi” – Sandis un Ieva.

Otrs kandidātu pāris uz izbalsošanu dalībniekiem bija jāizvēlas pašiem. Lielākā daļa nobalsoja par Ilzīti un Unu.

Dāmas lēma, ka izšķirošais pārbaudījums būs Lauku sētas klasika – pupiņu šķirošana. Cīņā uzvarēja Ilzīte un Una. Taču te kompāniju sagaidīja milzu pārsteigums.

Saimniece paziņoja, ka dalībnieku vidū ir ziņotāju pāris – viņas vecāki Ausma un Māris. Viņu misija šovā līdz ar to bija beigusies, kas nozīmēja, ka Sandis un Ieva tiek glābti no izbalsošanas. Savukārt nākamās nedēļas pavāru gods tika Ilzītei un Unai.

Taču pārsteigumi ar to nebeidzās. Sērijas izskaņā kompāniju pārsteidza negaidīta ziņa – viņiem pievienojas divi jauni dalībnieki – Ilgvars un Vija.

VIDEO: noskaties otro sēriju!

TOP komentāri

 • Lete
  +6 +5 -1

  Lete

  Pareizi dara, ka izbalso tās mātes ar meitām, viņas tur neiederas. Nu nav tas šovs bērniem.
 • Ome
  +4 +4 0

  Ome

  Vai, tas taču ira tas Ilgvars kas trijām sievietēm alimentus nemaksā... un šitajai smukajai sievietei arī nemaksās, jā.
 • Donna
  +4 +4 0

  Donna

  Neviens nebūs labāks par psiho Jāni - viņš piešāva šovam asumiņu. Tur vieni bērni paliks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl