8 komentāri
”Lauku sētas” veidotāji nāk klajā ar negaidītu paziņojumu: šovā tiek uzņemts arī Rasmuss no Lutriņiem
Dmitrijs Suļžics/f64

Jūnija izskaņā Skaties.lv piedāvāja lasītājiem ar balsojumu izlemt, kurš no puišiem kā pirmais dalībnieks oficiāli iekļūst šova ”Lauku sēta” jaunajā sezonā. No uzvarētāja Krišjāņa vien par 15 balsīm atpalika Rasmuss, un šova veidotāji pieņēmuši negaidītu lēmumu – ”Lauku sētā” tiek uzņemti abi!

”Tā kā balsojuma tabulā puiši mainījās vietām ik sekundi un arī komentāros balsotāji aktīvi atbalstīja abus, pieņēmām nebijušu lēmumu. Izlēmām, ka ja jau abi puiši tik ļoti patīk skatītājiem, abi ir pelnījuši vietu ”Lauku sētā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpēc varam oficiāli paziņot – ”Lauku sētā” ir uzņemti abi puiši – Krišjānis Berģis no Vandzenes vai Rasmuss Pujāts no Lutriņiem,” Skaties.lv atklāj šova veidotāja Indra Miziša.

Rasmuss strādā Somijā, celtniecībā, bet vasaru izlēmis pavadīt Latvijā, un kas gan var būt labāks veids, kā pilnvērtīgi izbaudīt dzimtenes vasaru, kā pie piedalīties ”Lauku sētā”!

Puisim patīk fizisks darbs – omei lauku sētā bijušas govis, cūkas. Rasmuss esot mierīgs, viņu grūti nokaitināt, bet vārdu parādā nepaliks!

Puisis pirms kāda laika izšķīries no draudzenes, tāpēc šovā ar prieku izbaudīs visas brīva puiša iespējas. Lai savaldzinātu meitenes, viņš gatavs pat dejot striptīzu!

Skaties.lv sveic Rasmusu ar iekļūšanu šovā un novēl līganas kustības un kaislīgu enerģiju, kārdinošo deju izpildot!

Apskati arī otru puisi – Krišjāni, kurš jau iekļuvis šovā!

TOP komentāri

 • Raina
  +2 +2 0

  Raina

  Kad gaidāms raidījums? Man patika šis šovs. Var atpūsties starp tām politiskām negācijām.
 • Omene.
  +3 +2 -1

  Omene.

  Drosi vien ka skatisos. Ko citu lai pensionars sadara, bet piekritu tiem kas saka, kartejais sviests.😁😁😁
 • skatītājs
  +3 +1 -2

  skatītājs

  Nav godīgi, arī pagājusogad bija tāda pat starpība, kāpēc tad abas meitenes neuzņēma???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl