”Lauku sētas” veidotāji nāk klajā ar negaidītu paziņojumu: šovā tiek uzņemts arī Rasmuss no Lutriņiem

9 komentāri
”Lauku sētas” veidotāji nāk klajā ar negaidītu paziņojumu: šovā tiek uzņemts arī Rasmuss no Lutriņiem
Dmitrijs Suļžics/f64

Jūnija izskaņā Skaties.lv piedāvāja lasītājiem ar balsojumu izlemt, kurš no puišiem kā pirmais dalībnieks oficiāli iekļūst šova ”Lauku sēta” jaunajā sezonā. No uzvarētāja Krišjāņa vien par 15 balsīm atpalika Rasmuss, un šova veidotāji pieņēmuši negaidītu lēmumu – ”Lauku sētā” tiek uzņemti abi!

”Tā kā balsojuma tabulā puiši mainījās vietām ik sekundi un arī komentāros balsotāji aktīvi atbalstīja abus, pieņēmām nebijušu lēmumu. Izlēmām, ka ja jau abi puiši tik ļoti patīk skatītājiem, abi ir pelnījuši vietu ”Lauku sētā”.

Tāpēc varam oficiāli paziņot – ”Lauku sētā” ir uzņemti abi puiši – Krišjānis Berģis no Vandzenes vai Rasmuss Pujāts no Lutriņiem,” Skaties.lv atklāj šova veidotāja Indra Miziša.

Rasmuss strādā Somijā, celtniecībā, bet vasaru izlēmis pavadīt Latvijā, un kas gan var būt labāks veids, kā pilnvērtīgi izbaudīt dzimtenes vasaru, kā pie piedalīties ”Lauku sētā”!

Puisim patīk fizisks darbs – omei lauku sētā bijušas govis, cūkas. Rasmuss esot mierīgs, viņu grūti nokaitināt, bet vārdu parādā nepaliks!

Puisis pirms kāda laika izšķīries no draudzenes, tāpēc šovā ar prieku izbaudīs visas brīva puiša iespējas. Lai savaldzinātu meitenes, viņš gatavs pat dejot striptīzu!

Skaties.lv sveic Rasmusu ar iekļūšanu šovā un novēl līganas kustības un kaislīgu enerģiju, kārdinošo deju izpildot!

Apskati arī otru puisi – Krišjāni, kurš jau iekļuvis šovā!

9 komentāri