”Lauku sētas” vadītājs Jānis Rāzna četru mēnešu laikā viegli atbrīvojies no 10 kilogramiem

12 komentāri
”Lauku sētas” vadītājs Jānis Rāzna četru mēnešu laikā viegli atbrīvojies no 10 kilogramiem
F64

TV šova ”Lauku sēta” vadītājs un datu speciālists Jānis Rāzna lepojas, ka pirms jaunās šova sezonas filmēšanas viņam izdevies nomest 10 kilogramus. Portālam Skaties.lv Jānis stāsta, ka iedvesmu smēlies darbā, kad kopā ar kolēģiem vienojušies dalībai projektā ”Mīnus 30 kilogrami speķa”, un to izdarot vien pāris mēnešu laikā.

”Lauku sētas” vadītājs Jānis šā gada sākumā meties izaicinājumā kopā ar vēl diviem darba kolēģiem kopīgiem spēkiem nomest 30 kilogramus.

”Maijā vienam kolēģim svinējām 40 gadu jubileju, un jau janvārī domājām, ko foršu varētu viņam uzdāvināt, un tad mēs izdomājām tādu simbolisku balvu – ”Mīnus 30 kilogrami speķa,” stāsta Jānis. Tā arī tapis projekta nosaukums.

Kopā ar kolēģiem svērušies un taisījuši tabulu, lai atzīmētu, cik katrs sver. ”Bija doma, ka uz 40 gadu jubileju, kopā laidīsim uz Gibraltāru,” min Jānis, kura plānus izjauca koronavīrusa uzliesmojums un dažādie ierobežojumi, kas liedza izceļot no valsts.

Katram no ”Mīnus 30 kilograma speķa” dalībniekiem izdevies nomest 10 kilogramus svara, un tas paveikts pāris mēnešu laikā no janvāra vidus līdz maija vidum.

Nekādas diētas Jānis nav ievērojis, tomēr atzīst, ka veltījis vairāk laika sportam, tāpat ierobežojis ēšanas paradumus vakaros un atturējies no saldumiem un našķēšanās.

”Viens no kolēģiem aktīvāk nodarbojās ar tenisu, otrs no kolēģiem devās garākās pastaigās, es vairāk sāku braukt ar riteni, arī uz darbu” tā Jānis, kurš lepojas, ka kopā nobraucis 400 kilometrus.

Šogad ”Lauku sētā” briest pliko skrējiens, kurā kopā ar citiem šova dalībniekiem gatavs piedalīties arī pats šova vadītājs, skatītājiem atrādot savu jauno izskatu.