”Lauku sētas” vadītāja ģimenē Jāņu tradīcijas ir stabilas kā klints

0 Komentāru
”Lauku sētas” vadītāja ģimenē Jāņu tradīcijas ir stabilas kā klints
Jānis un Ieva kāzu dienā pirms diviem gadiem. (Jzstudio.lv)

Daudzās ģimenēs Līgo svētki un Jāņu diena ir laiks, kad visa ģimene sanāk kopā. Arī LNT šova ”Lauku sēta” vadītājs Jānis Rāzna šo tradīciju tur augstā godā.

TV šova vadītājs Jānis Rāzna, kurš pirms diviem gadiem skaistā ceremonijā Skrīveru dendroloģiskajā parkā apprecēja savu ilggadējo draudzeni un bērnu māmiņu Ievu, ģimenes tradīciju godāšanā ir stabils kā klints. Arī šogad Rāznu ģimene pulcēsies vecāku mājās Skrīveros.

”Ikdienā bieži vien nesanāk visiem satikties, tādēļ Jāņi ir laiks, kad visi sanākam kopā. Citreiz pie Daugavas tusējam, citu gadu pie vecākiem dārzā iekurinām grilu, pacepam šašliku, aizejam uz lielo ugunskuru, kas iekurts Skrīveru centrā,” par to, cik vienkāršiem paņēmieniem gadu no gada Rāznu ģimenē tiek uzburts gada īsākās nakts svinēšanas prieks, portālam Skaties.lv stāsta šova vadītājs.

Arī citiem pilsētniekam viņš iesaka Līgo svētku laikā nesēdēt mājās, bet doties dabā, uz pļavu, pie ūdens.

Uz faktu, ka ir Latvijā populārākā vārda nēsātājs, Rāzna raugās racionāli un reizē par vārdu ir priecīgs: ”Es pieņemu, ka Jānis ir mūsu nacionālais vārds, un man tas patīk.”

Ikdienā TV ekrānos atraktīvais Rāzna strādā par speciālistu datu nozarē, un pēdējā laikā sevišķi nodevies darbam.

”Līdz pēdējam esmu iegrimis darbos. Tagad mums ir aktualitāte fizisko personu datu aizsardzība. Es esmu sertificēts speciālists, līdz ar to viss laiks veltīts tikai un vienīgi darbam,” tā Rāzna.

Koši noslēgušās dalībnieku atlases ”Lauku sētai”; apskati potenciālās zvaigznes!

0 Komentāru