Komentāri
”Lauku sētas” vadītāja ģimenē Jāņu tradīcijas ir stabilas kā klints
Jānis un Ieva kāzu dienā pirms diviem gadiem. (Jzstudio.lv)

Daudzās ģimenēs Līgo svētki un Jāņu diena ir laiks, kad visa ģimene sanāk kopā. Arī LNT šova ”Lauku sēta” vadītājs Jānis Rāzna šo tradīciju tur augstā godā.

TV šova vadītājs Jānis Rāzna, kurš pirms diviem gadiem skaistā ceremonijā Skrīveru dendroloģiskajā parkā apprecēja savu ilggadējo draudzeni un bērnu māmiņu Ievu, ģimenes tradīciju godāšanā ir stabils kā klints. Arī šogad Rāznu ģimene pulcēsies vecāku mājās Skrīveros.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ikdienā bieži vien nesanāk visiem satikties, tādēļ Jāņi ir laiks, kad visi sanākam kopā. Citreiz pie Daugavas tusējam, citu gadu pie vecākiem dārzā iekurinām grilu, pacepam šašliku, aizejam uz lielo ugunskuru, kas iekurts Skrīveru centrā,” par to, cik vienkāršiem paņēmieniem gadu no gada Rāznu ģimenē tiek uzburts gada īsākās nakts svinēšanas prieks, portālam Skaties.lv stāsta šova vadītājs.

Arī citiem pilsētniekam viņš iesaka Līgo svētku laikā nesēdēt mājās, bet doties dabā, uz pļavu, pie ūdens.

Uz faktu, ka ir Latvijā populārākā vārda nēsātājs, Rāzna raugās racionāli un reizē par vārdu ir priecīgs: ”Es pieņemu, ka Jānis ir mūsu nacionālais vārds, un man tas patīk.”

Ikdienā TV ekrānos atraktīvais Rāzna strādā par speciālistu datu nozarē, un pēdējā laikā sevišķi nodevies darbam.

”Līdz pēdējam esmu iegrimis darbos. Tagad mums ir aktualitāte fizisko personu datu aizsardzība. Es esmu sertificēts speciālists, līdz ar to viss laiks veltīts tikai un vienīgi darbam,” tā Rāzna.

Koši noslēgušās dalībnieku atlases ”Lauku sētai”; apskati potenciālās zvaigznes!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl