19 komentāri

Fantastiskās balss īpašniece Inese Saulīte, šovbiznesā zināma kā Kombuļu Inese, pēdējā laikā galvenokārt nodarbojas ar stilīgu video sveicienu radīšanu. Vienam no tiem izdevies īpaši aizskart arī ”Lauku sētas” uzvarētāja Rūdolfa Blūma sirds stīgas.

Ineses apsveikums Rūdolfam nācis kā dāvana pēc uzvaras ”Lauku sētā” – puisis ar izjusto video padalījies savā ”Facebook” profilā uzreiz pēc šova fināla sērijas noslēgšanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video baudāms Ineses īpašais sveiciens Rūdolfam, kas ietērpts maigās repa rīmēs. Tiesa, nav informācijas par to, vai māksliniece dzidrās vārsmas velta tieši ”Lauku sētas” uzvarētājam vai arī kādam citam Rūdolfam, taču skaidrs ir viens – mērķis ir sasniegts, iespējams, pat dubultā.

Vismaz viena Rūdolfa, turklāt šobrīd Latvijā slavenākā, sirdi šis ir aizkustinājis!

Baudi VIDEO!

 

FOTO: Lielais ”Lauku sētas” fināls

TOP komentāri

  • Dans
  • Kaija
    +4 +4 0

    Kaija

    Rūdolfs jau šovā likās foršs, tagad izrādās, ka ir arī ar labu humora izjūtu! Pozitīvs stāstiņš, ne jau vienmēr ziņās jālasa par terora aktiem un valdības nesmukumiem!
  • ieva

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl