6 komentāri
”Lauku sētas” uzvarētājs par šovā nopelnīto naudu pirks meitai klavieres
Privātais arhīvs

Par LNT šova ”Lauku sēta” ceturtās sezonas uzvarētāju kļuvušais mežsaimnieks Kristaps Priedītis portālam Skaties.lv atklāj, ka spēlē nopelnīto naudas balvu tērē apdomīgi. Viens no plānotajiem pirkumiem ir klavieres deviņus gadus vecajai meitai Rebekai.

Novembra beigās Kristaps Priedītis no Kalnienas kļuva par šova ”Lauku sēta” uzvarētāju, balvā saņemot 3500 eiro. Pēc uzvaras viņš Skaties.lv akcentēja, ka naudas balva tiks tērēta prātīgi, taču konkrētas lietas vēl nevarēja nosaukt. Tagad, jaunā gada sākumā, Kristaps atklāj, ka katrs pirkums ir apdomīgs un nauda tiek izlietota mērķtiecīgi un pamazām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Kāpēc jūs domājat, ka naudiņa ir iztērēta?” smej ”Lauku sētas” uzvarētājs. ”Uz šo brīdi nekas īpašs ar to naudu nav darīts. Ieceres ir dažādas. Par šo naudu nopirksim arī meitai klavieres. Ne jaunas, bet par saprātīgu cenu.

Bija doma arī par flautu, bet tā mums vēl ir ļoti labā stāvoklī. Ja tomēr izdomāsim, tad jaunu flautiņu bērnam pirksim par šova naudiņu.

Ar meitu varu tikai lepoties. Man ir arī būtiski, lai viņa var arī ar mani lepoties,” Skaties.lv stāsta Kristaps.

Tāpat par šovā iegūto naudu ”Lauku sētas” dalībnieks beidzot varējis piepildīt vēlēšanos par vairāku sadzīves elektropreču iegādi. Nopirkta gaļasmašīnas, kas nu Kristapam ļauj ērti tikt galā ar paša samedīto.

”Lieli pirkumi, kas mērāmi vairākos simtos eiro, nav bijuši. Tie pagaidām vēl ir domās, vizualizējas. Es ar naudu nesvaidos, jo tā nenāk viegli.

Neslēpšu, ir domāts, ka par daļu naudas drusku svaigāka automašīna jāiegādājas. Bet tas arī ir pirkums, ko es meklēšu labu laiku.

Noteikti nebūs tā, ka es to naudu notrallināšu. Tā tiks ieguldīta paliekošās un tiešām vajadzīgās lietās, nevis veikalā pirkšu maizi, margarīnu un desu, ko es varu pats nopelnīt.

Svarīgi, lai vasarā pavadītais laiks kaut kādā ziņā nāk atmiņā, skatoties uz tām lietām,” tā Kristaps.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl