Stiflers pie stūres! ”Lauku sētas” fanu mīlulis uzsācis mācīties braukt ar auto

Pievienot komentāru
Stiflers pie stūres! ”Lauku sētas” fanu mīlulis uzsācis mācīties braukt ar auto
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Vasara beigusies, bet ”Lauku sētas” skatītāju mīluļa Normunda Sakoviča jeb Stiflera dzīve turpina iet uz augšu. Puisis, atradis īsto meiteni, iekārtojis ģimenes ligzdiņu un kļuvis par pieprasītu darbinieku, šoruden sācis iet uz vēl vienu mērķi – viņš apņēmies beidzot iegūt autovadītāja apliecību.

”Sapratu, ka beidzot pienācis laiks domāt par tiesībām,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Stiflers, kuram tuvojas jau 30.

Iepriekš šādas vajadzības nav bijis – puisis no Aizkraukles uz Rīgu braukājis ar sabiedrisko transportu. Nu viņš sapratis, ka bez sava auto un tiesībām īstam vīram tomēr nekādi. Īpaši tāpēc, ka Stiflers Aizkrauklē strādā ”uz pasūtījumiem”.

”Varu teikt tā – es strādāju visur! Pilnīgi visur, visādās vietās! Daru visu, un viss izdodas!” kā brīvmākslinieks iekārtojies Stiflers. Un tur auto lieti noderēs, tiesa līdz tam vēl jāpaciešas.

”Pagaidām tikai sācies process ceļā uz tiesībām. Braukāts ir, bet jāmācās viss no sākuma,” stāsta ”Lauku sētas” fanu mīlulis.

Par auto viņš vēl nav aizdomājies – Stiflers nav no tiem vīriešiem, kam svarīga auto marka vai kādi īpaši lielumi – galvenais, lai spēkrats pilda funkciju.

”Līdz mašīnai vēl tiksim, un tad jau manīs, kādu izvēlēšos. Tagad svarīgi nokārtot tiesības, un tad jau braukšu, kur acis rāda,” cerību pilns tikties ar ”Lauku sētas” faniem arī uz ceļiem ir Stiflers.