”Lauku sētas” Stiflers kļuvis par nopietnu vīru un novijis ģimenes ligzdiņu

12 komentāri
”Lauku sētas” Stiflers kļuvis par nopietnu vīru un novijis ģimenes ligzdiņu
PRIVĀTAIS ARVĪVS

”Lauku sētas” atlasēs kā savu visu laiku mīļāko šī šova varoni teju katrs otrais nosauca Normundu Sakoviču jeb Latvijas Stifleru. Sarunā ar Skaties.lv Stiflers atklāj ka pēc vētrainiem un piedzīvojumu pilniem gadiem viņa dzīve beidzot sakārtojusies. Izbraukājies pa pasauli un Latviju laimes meklējumos, puisis atgriezies dzimtajā Aizkrauklē, kur iekārtojis ģimenes ligzdiņu.

Pagājušajā vasarā Stiflera dzīve gāja kā pa celmiem – puisis aizbrauca uz Vāciju peļņā, bet drīz vien steidzās mājās, jo baidījās, ka Latvijā palikusī meitene neizturēs attāluma attiecības.

Pagājušā gada izskaņā Stiflers bija iekārtojies Rīgā un ”piestrādāja” pie ”Lauku sētas” saimnieces Sarmītes.

Kā nu sarunā ar Skaties.lv atklāj ”Lauku sētas” fanu favorīts, viņš izlēmis vairs pa pasauli nemētāties.

”Tagad atkal dzīvoju Aizkrauklē. Esmu uzsācis kopdzīvi ar savu meiteni jau apmēram četrus, piecus mēnešus. Mums tagad ir pašiem savs dzīvoklis Aizkrauklē!” lieliskus jaunumus Skaties.lv atklāj Stiflers.

Kā atklāj puisis, īpašā meitene ir tā pati, pie kuras viņš pirms gada traucās mājup no Vācijas. ”Esam jau ilgi kopā! Viņa mani sagaidīja mājās, bet es savukārt sagaidīju viņu. Abpusēji gaidījām un bijām ļoti noilgojušies,” mīklaini romantisku ainiņu, runājot par pagājušogad mīlas sfērā piedzīvoto, uzbur ”Lauku sētas” brašulis.

Piedaloties ”Lauku sētā” viņš lika kust daudzu TV skatītāju sirdīm, jo šovā ļāvās spontānam bildinājumam.

Vai atceries šos pārīšus? ”Lauku sētas” visu sezonu skaļākās mīlas intrigas

Izdzirdot vārdu ”bildinājums”, Stiflers izplūst nerātnos smiekliņos – šis tas jau esot padomā!

Sajūta esot īstā – lai gan Stiflera otrā pusīte popularitāti un atpazīstamību nevēlas, šova varonis par viņu runā ar mīlestību un maigumu.

Līdz ar stabilu attiecību uzsākšanu, sakārtojusies situācija arī Stiflera maciņā. Iepriekš puisis mētājies pa darba vietām ārzemēs un galvaspilsētā, ik pa brīdim iekuļoties parādos. Nu viņš sapratis, ka labam darbiniekam nav jāskrien pakaļ darbam – tas pats tevi atradīs. Un dzimtajā Aizkrauklē Stiflera ”zelta rokas” ir izslavētas.

”Beidzot normāli strādāju! Varu teikt tā – es strādāju visur! Pilnīgi visur, visādās vietās! Daru visu, un viss izdodas!” kā brīvmākslinieks iekārtojies Stiflers.