“Lauku sētas” Stiflers izšķīries no mīļotās meitenes

4 komentāri
“Lauku sētas” Stiflers izšķīries no mīļotās meitenes
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pārmaiņas privātajā dzīvē skārušas populārā šova ”Lauku sēta” divu sezonu dalībnieku Stifleru, īstajā vārdā Normundu Sakoviču, – viņš nule kā paziņojis, ka ir no attiecībām brīvs vīrietis.

Jaunā gada sākumā kļuvis zināms, ka sabrukusi Stiflera mīlas dzīve – brašais aizkrauklietis Skaties.lv atklājis, ka pēc vairāku mēnešu draudzības izšķīries no mīļotās meitenes, par kuru vēl pērnruden runāja kā par liktenīgo.

”Bija meitene, bet izšķīrāmies,” Skaties.lv šonedēļ ziņo ”Lauku sētas” spīdeklis. ”Viņa sāka melot un braukāja pa visiem galiem,” šķiršanās iemeslu iezīmē Stiflers.

Kā atkāj Normunds, pāris attiecības sarāvis pirms trīs mēnešiem, bet, būdams īsts džentlmenis, no sīkākiem komentāriem atturas.

Pagājušā gada oktobrī vēstījām, ka beidzot nokārtojusies Stiflera privātā dzīve – puisis ticis pie daudzsološas draudzenes.

”Jā, mana sirsniņa nu jau visai daudzus mēnešus ir aizņemta. Un tas ir nopietni,” Skaties.lv atklāja Stiflers.

Meitene Stifleru bija noskatījusi TV ekrānā, kad viņš startēja ”Lauku sētas” ceturtajā sezonā, un puisi uzrunājusi sociālajos tīklos.

”Tajā laikā viņa strādāja Dānijā. Sarakstījāmies, un viņa atbrauca pie manis tikties,” stāstīja Stiflers.

Ar kopā dzīvošanu mīlnieki nesteidzās, jo Stiflers uzskatīja, ka vispirms vajag vienam otru kārtīgi iepazīt, attiecības jāveido lēnām.

Viņš gan smaidīja, ka gan jau neizpaliks arī kāzas, taču vēlreiz – nav, kur steigties!

4 komentāri