“Lauku sētas” smukā Zane mirdz jaunās latviešu komēdijas pirmizrādē

12 komentāri
“Lauku sētas” smukā Zane mirdz jaunās latviešu komēdijas pirmizrādē
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šonedēļ pirmizrādi piedzīvojusi pašmāju romantiskā komēdija ”Jaungada taksometrs” ar dziedātāju Lauri Reiniku galvenajā lomā. Starp pirmajiem, kuri izmantoja iespēju filmu noskaitīties, bija arī TV šova ”Lauku sēta” zvaigzne Zane Sterķe.

Kā portālam Skaties.lv atzīst ”Lauku sētas” otrās vietas ieguvēja Zane, Lauris Reiniks ir viens no viņas mīļākajiem dziedātājiem, par kuru fanojusi jau no astoņu gadu vecuma, kad iznāca dziesma ”Tev šodien vienalga”, ko Reiniks iedziedāja duetā ar Lily.

”Tā bija Laura pirmā dziesma, kas man iepatikās un kas mani aizveda pie viņa,” atzīst Zane.

Savukārt jaunās filmas tituldziesmu šova zvaigzne noklausījusies, kā pati smej, simtiem reižu un tekstu jau sen zina no galvas.

Pasākumā Zane nelaida garām iespēju beidzot kopā ar savu elku nofotografēties.

Nākamajā rītā pēc filmas pirmizrādes Zane atklāj, ka joprojām ir tādā kā eiforijas stāvoklī.

”Man filma tiešām ļoti patika. Tiklīdz parādījās pirmā informācija par to, jau zināju, ka noteikti došos skatīties, un filma savas cerības attaisnoja, nebija vilšanās sajūtas.

Ir ļoti maz filmu, ko skatos vairākas reizes, bet es zinu, ka šī noteikti būs viena no tām, ko skatīšos katru gadu.

Liels prieks, ka filmas veidotāji spēja apvienot tik dažāda veida un rakstura cilvēkus. Gala rezultāts ir brīnišķīgs,” par ”Jaungada taksometru” gandarīta ir Zane.

Sajūsmu par filmu uzreiz pēc noskatīšanās nav slēpusi arī personības izaugsmes trenere un teoloģe Anna Krimele.

”No 10 ballēm dodu 10! Skaistas meitenes, lieliski džeki. Burvīgs scenārijs un režija. Mārim Martinsonam bučas un apskāvieni. Bonuss no manis mūzikas kompānijai. Turpmāk katru Jauno gadu skatīšos šo filmu. Reti kad sanāk patiesi smieties filmas laikā. Šoreiz bija,” sociālajos tīklos raksta Anna.

12 komentāri