10 komentāri
Lauku sētas Mārtiņš Ainis Roga tomēr aizbraucis uz Brazīliju
LNT publicitātes foto

Šova Lauku sēta pagājušās sezonas uzvarētājs Mārtiņš Ainis Roga, uzzinājis, ka balvā saņem ceļojumu uz Brazīliju vienai personai, sarīkoja īstu skandālu, aicinot tautu “saziedot” naudu biļetei arī viņa sievai. Vairākus mēnešus publiski izplosījies, Mārtiņš galu galā aizbraucis ceļojumā.

Lai arī spēles veidotāji atklāja, ka, parakstot šova līgumu, Mārtiņš skaidri zinājis, ka galvenā balva – ceļojums uz Brazīliju – paredzēts tikai vienai personai, viņš pēc tās saņemšanas bija sašutis un lūdza tautu ziedot teju 4000 eiro, lai Brazīliju baudīt varētu arī viņa sieva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šāda izrīcība apbēdināja un reizē sadusmoja šova veidotājus. Mārtiņš vairāku mēnešu garumā turpināja ārdīties sociālajos tīklos un medijos, bet šova veidotāji, sapratuši, ka šis kungs nekad nerimsies, atstāja viņa paša ziņā – braukt ceļojumā vai ne.

Lai arī viss liecināja par to, ka Mārtiņš izlēmis uz Brazīliju tomēr nedoties, jo, kā viņš nerimās klāstīt medijiem, balva viņam radot pārāk daudz papildu izdevumu, nu tapis zināms, ka Lauku sētas uzvarētājs tomēr ceļojumā aizbraucis.

Kā Skaties.lv atklāj Lauku sētas veidotāji, lidojums uz Brazīliju bijis ieplānots šobrīd, novembra izskaņā, un viņi atstājuši paša skandālista ziņā – doties tajā vai ne.

Kā liecina ieraksti Mārtiņa Facebook lapā, ar kuriem viņš regulāri aplaimo savus fanus, 11. novembrī viņš tiešām devies ceļā. Šovmenis steidz atzīmēties dažādās vietās Argentīnā un informē sekotājus, ka drīz jau tiks piedāvāti labākie kadri no Brazīlijas.

Uz fanu jautājumiem par to, vai viņš tomēr devies ceļojumā viens, Mārtiņš gan spītīgi neatbild.

Foto: Mārtiņa uzvara šovā Lauku sēta

TOP komentāri

 • Pūciņa
  +6 +3 -3

  Pūciņa

  Taut ir tiesības zināt cik savāca ziedojumos un kā izlietoja naudu? Roga, nepievil fanus! Runā ar tautu!
 • evija
  +2 +2 0

  evija

  kautkā neaceros ka sieva būtu brēkusi......... tev laikam patīk kurināt naidu. Vīru par štuceri nosaukt. .... piedodiet bet tev laikam skaidas galvā
 • Draugi
  +5 +2 -3

  Draugi

  Lai izdodas un turam īkšķus malacis, tādi cilvēki liek pasaulei griezties un velreiz apzināties to ka patiesā dzīves vērtiba ir ģimene un draugi ko mārtiņš ari pierādijis!!lai izdodas Rogu ģimenei!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl