10 komentāri
Lauku sētas Mārtiņš Ainis Roga tomēr aizbraucis uz Brazīliju
LNT publicitātes foto

Šova Lauku sēta pagājušās sezonas uzvarētājs Mārtiņš Ainis Roga, uzzinājis, ka balvā saņem ceļojumu uz Brazīliju vienai personai, sarīkoja īstu skandālu, aicinot tautu “saziedot” naudu biļetei arī viņa sievai. Vairākus mēnešus publiski izplosījies, Mārtiņš galu galā aizbraucis ceļojumā.

Lai arī spēles veidotāji atklāja, ka, parakstot šova līgumu, Mārtiņš skaidri zinājis, ka galvenā balva – ceļojums uz Brazīliju – paredzēts tikai vienai personai, viņš pēc tās saņemšanas bija sašutis un lūdza tautu ziedot teju 4000 eiro, lai Brazīliju baudīt varētu arī viņa sieva.

Šāda izrīcība apbēdināja un reizē sadusmoja šova veidotājus. Mārtiņš vairāku mēnešu garumā turpināja ārdīties sociālajos tīklos un medijos, bet šova veidotāji, sapratuši, ka šis kungs nekad nerimsies, atstāja viņa paša ziņā – braukt ceļojumā vai ne.

Lai arī viss liecināja par to, ka Mārtiņš izlēmis uz Brazīliju tomēr nedoties, jo, kā viņš nerimās klāstīt medijiem, balva viņam radot pārāk daudz papildu izdevumu, nu tapis zināms, ka Lauku sētas uzvarētājs tomēr ceļojumā aizbraucis.

Kā Skaties.lv atklāj Lauku sētas veidotāji, lidojums uz Brazīliju bijis ieplānots šobrīd, novembra izskaņā, un viņi atstājuši paša skandālista ziņā – doties tajā vai ne.

Kā liecina ieraksti Mārtiņa Facebook lapā, ar kuriem viņš regulāri aplaimo savus fanus, 11. novembrī viņš tiešām devies ceļā. Šovmenis steidz atzīmēties dažādās vietās Argentīnā un informē sekotājus, ka drīz jau tiks piedāvāti labākie kadri no Brazīlijas.

Uz fanu jautājumiem par to, vai viņš tomēr devies ceļojumā viens, Mārtiņš gan spītīgi neatbild.

Foto: Mārtiņa uzvara šovā Lauku sēta

Lasi vēl