”Lauku sētas” sirsnīgais geju pārītis pārcēlis kāzas

32 komentāri
”Lauku sētas” sirsnīgais geju pārītis pārcēlis kāzas
PRIVĀTAIS ARVĪVS

Lai arī ”Lauku sētas” piektās sezonas zvaigzne Ingars Babčuks un viņa līgavainis, mūziķis Olivers, šovasar bija iecerējuši savas attiecības noformēt oficiāli, kāzas tomēr pārceltas, un tas nav Covid-19 krīzes dēļ. Sarunā ar Skaties.lv Ingars atklāj, ka pārīša dzīvē šogad notikuši vairāki lieli pavērsieni.

Ingars un Olivers dzīvo Anglijā, kuru pamatīgi skārusi Covid-19 krīze. Kā Skaties.lv no Anglijas ziņo Ingars, vietējie jau iemācījušies pielāgoties jaunajai situācijai, un dzīve turpina kūsāt.

”Automātiski somā līdzi vienmēr sejas maska, turpinu ievērot divus metrus no nepazīstamiem cilvēkiem,” stāsta Ingars.

Abiem šogad bija ieplānots apprecēties, taču kāzas pārceltas. Ingars gan steidz piebilst – tam nav sakara ar Covid-19 krīzi.

”Jau pirms ”Covid 19” izlēmām, ka kāzas pārcelsim uz nākamo vasaru. Lēmuma iemesls nebija Covid, bet gan tas, ka iegādājāmies māju.

Tad nu visa iekārtošana, iedzīvošanās, tad vēl viss šis vīruss.

Ir pat vienkārši forša tik tā sajūta, ka esi jau saderinājies. Jau liels solis sperts, un kāzām pienāks savs laiks. Tās jau vairāk viesi gaida nekā mēs paši.

Jo ar vai bez kāzām, mūsu mīlestība nepazūd. Man liekas, ka pat tikai palielinās,” ar mīlestību par savu un Olivera ģimeni stāsta Ingars.

Reportāža: ”Lauku sētas” geju pāris iekaro Vecrīgu

Abu nezūdošās mīlestības pamatnoteikums – kopā labi pavadīts laiks, un tam nav jābūt nekam ekskluzīvam!

”Dodamies pārgājienos, uzturam visus mūsu dzīvniekus, kuru netrūkst, vai vienkārši noskatāmies kādu foršu filmu. Un tajā pašā laikā, mums ir ļoti svarīgi pavadīt laiku vienatnē.

Es varu veltīt laiku daudziem, bet man ārkārtīgi svarīgs laiks ir pašam pret sevi. Ne velti mans modinātājs pēdējā laikā skan jau piecos no rīta. Tad es pamostos, Olivers paliek guļot.

Uztaisu kafiju, un dodos uz dzīvojamo istabu parunāt ar sevi pašu. Un pēc tam jau sākas ikdienas dzīve, kur 101 lieta jāpaspēj izdarīt, klāt vakars, ko varam pavadīt kopā viens ar otru,” savu ikdienas režīmu iezīmē ”Lauku sētas” piektās sezonas skatītāju mīlulis.

Puisis šoruden ir ļoti noslogots darbā – tas nav apstājies, par spīti krīzei!

”Strādāju kompānijā ”Asos”, nakts maiņas. Četras naktis strādāju, četras ir brīvas. Loģiski, ka strādājošajās dienās, beidzot maiņu sešos no rīta, es dodos gulēt, bet tieši brīvajās dienās es ceļos pirms sešiem, lai paspētu izdarīt visu, ko esmu ieplānojis.

Kā jau minēju, mums ir tik daudz dzīvnieku mājās, ka nevaram saskaitīt. Un tie visi ir jābaro, jākopj, kam nagi jāgriež, kam kukaiņi jāiedod brokastīs.

Un par viņiem jārūpējas katru dienu. Mēs dzīvojam, darām, ko varam un ko gribam, par ”Covid” baigi neuztraucamies, un vispār par nevienu neuztraucamies. Mums labi, gan jau citiem arī klājas tāpat,” joprojām tikai gaišo apkārt sev saskatīt spēj Ingars.