’Lauku sētas’’ sezonas jaunākais dalībnieks – Salvis no Bērzpils ar mīklainu attiecību statusu

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

4 komentāri
’Lauku sētas’’ sezonas jaunākais dalībnieks – Salvis no Bērzpils ar mīklainu attiecību statusu
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Starp 12 ‘’Lauku sētas’’ šīs sezonas zēniem jaunākais ir Salvis Dundenieks no Bērzpils pagasta. Atraktīvais zēns lolo cerību kļūt par turīgu biznesmani, bet, kamēr vēl ir ceļā uz sapni, rosās gaterī. Un, šķiet, viņam pašam nav īsti skaidrs viņa attiecību statuss, uz ‘’Lauku sētu’’ dodoties…

Salvis ‘’Lauku sētā’’ ieradies no Balvu novada Bērzpils pagasta.

‘’Esmu students, mācos Rēzeknes tehnoloģiju akadēmijā, un šeit esmu jaunākais dalībnieks, man ir 20,’’ sarunā ar Skaties.lv atklāj Salvis.

Viņa sapnis pēc akadēmijas pabeigšanas ir kļūt par turīgu biznesmeni. ‘’Gribu būt bagāts un ceļot pa pasauli,’’ augstu profesionālo latiņu sev uzlicis Salvis.

Lai sasniegtu savu sapni, viņš šobrīd strādā gaterī, kur pelna naudu uzņēmējdarbības studijām. Un, protams, lauku darbi – Salvim pa spēkam viss!

‘’Dzīvoju laukos. Ikdienā palīdzu mājās vecākiem – pats esmu puisis no laukiem, un darbi man nav sveši. Māku gan uzcelt šķūni, gan ravēt,’’ var palepoties sezonas jaunākais dalībnieks.

Uz jautājumu, vai mājās gaida meitene, Salvim gan brīdi nākas padomāt atbildi , līdz viņš tomēr izlemj – esot brīvs puisis.

Interesanti, ka vēl pirms brīža, kravājot koferus šovam, viņš gan dziedāja citu dziesmu. Tad Salvis sevi raksturoja kā ‘’pa pusei brīvu’’ un sprieda, ka pēc šova noteikti būs pavisam brīvs, jo draudzene pēc visām izdarībām ‘’Lauku sētā’’ vienkārši ņems un ieliks viņu zupas katlā.

Vai tiešām meitene nav izturējusi un ir patriekusi strādīgo puisi jau pirms šova?

”Lauku sēta” TV ekrānos no 20. februāra, taču, ja gribi to skatīties jau tagad, spied TE!

Lai arī kā tur būtu, Salvis uzver – viņš attiecības izveidot šovā nav plānojis. Viņš plāno iet uz uzvaru ar smagu darbu, kas pašam nav svešs, un gudru stratēģiju.

Sevi raksturo kā puisi ar stipriem nerviem, kuru izvest no pacietības būs grūti. Un, kā var pačukstēt Skaties.lv, tā tas arī būs – šis zēns visos konfliktos būs nesatricināms kā klints!

4 komentāri