5 komentāri

Z/s Rozītes saimniece Valentīna Roziņa atklāj, ka strādāt fermā bijis vieglāk nekā tagad vadīt cilvēkus.

Šova Lauku sēta saimniece Valentīna savu saimniecību viena pati vada jau 14 gadus. Viņa saka, ka būtu, protams, vieglāk, ja saimniecību vadītu vīrietis. ”Bet tad viņi Latvijā ir? Uz celmiem aug?,” jautā Valentīna. Pēc viņas domām, vīrieši Latvijā ir nodzērušies, nopīpējušies. ”Tādu man nevajag. Tad es pati cīnos viena pati,” atzīst Rozīšu saimniece.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Valentīna un viņas saimniecība

VIDEO!

TOP komentāri

 • rūgtais ķirsis
  +2 +2 0

  rūgtais ķirsis

  Nu tad es labāk 44 gadus dzīvoju viens ,ja man piedāvā šādu eksemplāru.Tad es ne tikai nodzertos un nopīpētos,bet vienkārši noslīcinātos.Laikam jau nedrīkstēja rakstīt,jo tūlīt būs klāt "jurists"ar saviem pantiem un paragrāfiem.Bet es uzskatu,ja cilvēks sevi noliek visai pasaulei par apsmieklu,tad jau man ir tiesības par viņu smieties.
 • Liga
  0 0 0

  Liga

  Nabadziņi vīrieši,kunkst ka sievietes dzerajss un nekartigas? Ka tik pasi jus tadi neesiet,tad kapec tik daudzas sievietes ir vienas ja jus tik stradigi un.cadigi?šodienas vīrieši ir sliknki kas tikai grib lai tiktu apcubinati un labi paedishi. Pasakiet paldies ka lv sievietes ir vienas no stradigakajam sievietem pasaulē,aizbeauciet citur pārdzīvot un salidziniet,tad nekunkstesiet.atskiriba ka mes lv sievietes esam.neatkarīgas un sūtam uz vienu māju tālāk vīriešus kas nav spējīgi gimeni uzturēt un sasniegt ko dziivee.nerunāju par dzerajsm,ta ir cita šķirnē,runa ir par normālam stradigam un izglitotam sievietem.diemzel krievija latvijai iemācīja dzeršanas un zagšanas netikumus tāpēc ari tas ta notiek ka dzērāju ir pa pilnām.un slinki.es ari esmu stradiga un studēju ,kaut ar ārzemnieki apprecējos bet vīrieši ir visur slinki..un man pagadijas slinkjis.un šejienes sievietes ir otradi,nestrādā un gaida tikai kad virs naudu iedos kad nopelnis sis savu algu.labāk novērtējiet kas jums ir nevis kunkstat,vai sameklē kalponi kas tev visu izdarīs un tad tev naudu nāksies nest naudu maaja gribi vai ne.bet nekad jau nav apmierināti,visu grib un ari lai sieva strādā ,apkalpo jus un bērnus un jāpadara ir mājās darbi utt.neesam jau nekadi roboti..tāpēc labāk vienas un laimīgas.
 • Ezis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl