”Lauku sētas” Rasmuss vairs nespēj klusēt; puisis atklāj patiesību par sakaru ar Aiju

28 komentāri
”Lauku sētas” Rasmuss vairs nespēj klusēt; puisis atklāj patiesību par sakaru ar Aiju
Toms Norde/Skaties.lv

Uz karstas nots sākusies ”Lauku sēta”, kurā par aprunātākajiem personāžiem jau kļuvuši Aija Dembovska un Rasmuss. Redzot, kādu ilūziju par abu simpātijām medijos rada Aija, Rasmuss vairs nespēj klusēt. Puisis sazinājās ar Skaties.lv, lai atklātu savu versiju par tikšanos ar Aiju.

Aija, ieradusies ”Lauku sētā”, uzreiz metās valdzināt Rasmusu, bet medijiem klāstīja, ka abiem šovā sarunāts randiņš.

”Kāds randiņš? Patiesībā bija tā. Es biju viens no puišiem, kurš sacentās par iekļūšanu šovā skatītāju balsojumā Skaties.lv. Tur Aija mani pamanīja,” skaidro Rasmuss.

Sākusies sarakste, kuras laikā Aija esot plātījusies, ka esot liela zvaigzne un par filmēšanos šovā viņai tikšot maksāti 1000 eiro. Saprotot, ka šī meitene visdrīzāk būs viņa šova kolēģe, Rasmuss draudzīgi piedāvājis kopā braukt parakstīt līgumu.

”Taču Aija uz līguma parakstīšanu neieradās, jo iepriekšējā dienā bija kārtīgi piedzērusies,” stāsta Rasmuss.

Jā, puisis neslēpj, ka pēc bildēm sociālajos tīklos Aija likusies glīta un viņš sākotnēji pieļāvis iespēju, ka abiem, iespējams, šovā kas varētu sanākt. Šis iespaids mainījies, kad Rasmuss ieraudzījis Aiju dzīvē.

”Dzīvē viņa bija cits cilvēks kā sociālo tīklu bildēs. Ļoti nekopta, drēbes ar plankumiem kā būtu vārtījusies pa grāvi vai no kāda bordeļa atnākusi,” noskurinās puisis.

Jā, puisis ļāvis meitenei uzklāt gultu blakus savējai tīri pieklājības pēc. Taču nekādas domas par seksu viņa prātā nav bijušas.

”Man nepatīk, ka Aija izturējās it kā mēs būtu pāris. Nu, kāds randiņš? Tagad viņa man raksta vēstules un draud. Bet es neļaušu sevi apmelot,” tā Rasmuss.

Viņš pamanījis, ka arī komentāros uzdarbojas kāds ar segvārdu Kukū, kurš viņu dažādi cenšas apmelot. Rasmuss paziņo, ka tā tas nenotiks. Ja aizies par tālu, viņš gatavs tiesu darbiem – gan ar Aiju, gan noslēpumaino Kukū, kura personība pašam Rasmusam nav tik noslēpumaina.

”Es sevi apmelot neļaušu!” tā Rasmuss.

Kā Skaties.lv apliecina ”Lauku sētas” producente Indra Miziša, visi ”Lauku sētas” dalībnieki allaž bijuši vienās un tajās pašās pozīcijās, tostarp Aija.

”Dalībniekiem nekad nevienā sezonā nav maksāts par piedalīšanos šovā. Nevienā mirklī Aijai netika piedāvāti nekādi 1000 eiro,” uzsver šova veidotāja.

Arī nekādas citas priekšrocības Aijai filmējoties netika dotas – Aija ”Lauku sētā” ir tādā pašā pozīcijā kā citi dalībnieki, un nekāda zvaigznes statusa, kā meitenei to labpaticies uzsvērt, viņai nav.

Kā beigsies šis jandāliņš? Vai Aija, guļot blakus Rasmusam, centīsies rīkoties un kā puisis reaģēs?

”Lauku sēta” ik ceturtdienas vakaru LNT!

TOP komentāri

  • tante
  • Nezināmā
    +25 +23 -2

    Nezināmā

    Ko tā Aija vispār var muldēt par Rasmusu? Izskatās, ka dirižablis neprot saņemt noraidījumu no vīriešiem!!! Lai tak aiziet un vienreiz savu muti izmazgā!
  • hahah

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl