”Lauku sētas” pozitīvais traktorists Intars uzsācis jaunas attiecības

8 komentāri
”Lauku sētas” pozitīvais traktorists Intars uzsācis jaunas attiecības
Facebook

Intars Sarmulis, kurš ”Lauku sētas” vēsturē iegāja kā pozitīvais traktorists, kurš iepinās mīlas intrigā ar skandālisti Vitu Taubi, uzsācis jaunas attiecības.

Intaru Latvija iepazina šovā ”Lauku sēta”, kurā puisis ar lepnumu prezentēja sevi kā traktoristu un lauku dzīves patriotu.

Interviju ar Intaru lasi te!

Šova laikā puisis ieskatījās konkurentē Vitā. Ekrānā uzplauka mīlasstāsts, kurš beidzās ar skaļu skandālu un Vitas apvainojumiem medijos. Lasi TE!

Kamēr Vita publiski mazgāja attiecību ”netīro veļu”, Intars džentlmeniski klusēja, vien nosmaidot, ka pieredze ar Vitu būs mācība, kas liks vēl ilgi iet ar līkumu sievietēm.

”Baigi pēc attiecībām tagad nealkstu. Tuvākajā laikā domāju, ka attiecības nevēlēšos,” pagājušā gada izskaņā smējās Intars.

Taču sirdij nepavēlēsi. Kādai apburošai tumšmatei izdevies savaldzināt jauko traktoristu.

Kā draugiem, faniem un sekotājiem ar ”Facebook” starpniecību ziņo Intars, viņš izveidojis jaunas attiecības ar apburošu tumšmati Dairu.

Virtuālu prieku par jaukā traktorista jaunajām attiecībām paust steiguši arī ”Lauku sētas” kolēģi, kuri ne mirkli netika slēpuši – viņi Intara un Vitas attiecību sāgā pavisam noteikti ir Intara pusē.

Tikmēr Skaties.lv turpina saņemt fanu jautājumus par to, kāds tad īsti ir Latvijas Stiflera attiecību statuss.

Puisis gan aizdomīgi klusē un jau labu laiku nav sazvanāms.

8 komentāri