16 komentāri

TV šovā “Lauku sēta” tradicionāli viens no pikantākajiem piedzīvojumiem ir pliko skrējiens. Turklāt tā nav nekāda izklaide, jo viss notiek uz ātrumu.

TV spēles “Lauku sēta” jaunākajā sērijā šova veidotāji būs sarūpējušies ko pavisam draisku. Dalībniekiem būs jāpārvar kautrīgums, lai pienācīgi startētu pliko skrējienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādīsies, ka viena no daiļavām atrakcijas nosaukumu būs uztvērusi par visiem simt procentiem.

“Es jau biju gatava skriet pa pliko,” atzīs Inese.

Pikantajā sacensībā meiteņu komandai gan nāksies piekāpties puišiem.

Kā abām komandām veiksies pārējos uzdevumos un kurš šovu pametīs šonedēļ, skaties “Lauku sētas” sestajā sērijā šovakar 21:10 LNT un TVPlay!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl