”Lauku sētas” Normunds un Ainārs kopā ierakstījuši dziesmu

1 komentārs
”Lauku sētas” Normunds un Ainārs kopā ierakstījuši dziesmu

Pēc ”Lauku sētas” noslēguma sadarbībā vienojušies divi atraktīvi dalībnieki – otrās vietas ieguvējs Normunds Blauvs un spilgtais ”pilsētas švītiņš” Ainārs Jānis Pauls. Kā Skaties.lv ziņo Normunds, abi kopā radījuši dziesmu ar video, kura pirmos daudzsološos kadrus faniem atrāda jau tagad.

”Lauku sēta” bija labs piedzīvojums. Protams, pēc ”Lauku sētas” radās pārdomas – kas, ko, kā varētu darīt labāk.

Bet mans un Aināra ceļojums sākas tieši šeit,” paziņo ”Lauku sētas” otrās vietas ieguvējs Normunds Blauvs.

Kā paziņo Normunds, abi kopā ar šova kolēģi radījuši dziesmu.

Puiši izveidojuši mazu video, kurā ļauj faniem jau tagad ieskatīties dažos kadros no gaidāmā hita. Kā atklāj Normunds, video pilnā garumā faniem būs baudāms jau drīzumā.

Kā pēc otrās vietas iegūšanas šovā Skaties.lv jau uzsvēris Normunds, viņš iegūto atpazīstamību izmantos, aktīvi darbojoties mūzikā.

”Man ir sava grupa ”Higher State of Mind”. Spēlējam rokveidīgu mūziku, bet drīzumā gaidāmas izmaiņas. Un drīzumā sāksim aktīvi strādāt, būs dziesmas,” šovu kā iespēju pareklamēt savu māksliniecisko darbību redz Normunds. Seko viņa grupas jaunumiem TE!

Savukārt Ainārs ir zellis ar ķērienu šovbiznesā. Viņa personībai esot divas puses.

”Ikdienā esmu atbildīgs cilvēks, taču reizi nedēļā pārvēršos par Džastvanu Driņķeli,” sarunā ar Skaties.lv neslēpj Ainārs. Vairāk par Aināra otro, allaž iereibušo personības pusi, lasi TE!