3 komentāri

Pēdējo nedēļu laikā ”Lauku sētas” kolēģu nežēlastībā kritusi Mairita – komanda nemitīgi sūdzas par dāmas neizdarību un slinkumu. Šovakar notiks lūzums – māsīcas čīkstēšana nokaitinās arī viņas kompanjonu Rūdolfu.

Kašķis sākās, kad dalībniekiem tika dots uzdevums strādāt pie zālāja stādīšanas. Mairita, kā ierasts, lielāko daļu darba atstāja Rūdolfa rokās, paziņojot, ka viņai nav jādara vīrieša darbi. Tas samulsināja citus pārus, no kuriem vairākos, kā zināms, vīriešu nemaz nav, kā arī saniknoja Rūdolfu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: darbs pie zāliena izveides

Pat brālēns paziņoja, ka māsīca ir ”mīkstā”, kas ”visu laiku čīkst” un visus ”stulbi kaitina”, uz ko Mairita atbildēja, ka viņa neesot nekāds vergs.

“Es neesmu pieradusi visu laiku strādāt kā kaut kāds vergs,” Rūdolfam atcirta Mairita.

VIDEO

TOP komentāri

 • pfff
  +2 +2 0

  pfff

  To Mairitu vispār kāds vīrietis var paciest? Riktīga čīkstētāja un zāģētāja!
 • Aina
  +1 +1 0

  Aina

  Tiešām pretekle,nu jau sajuta ka var zaudet sāk sprēgāt,viena pretīga lauķene...riebjas jau no paša sākuma...jāuzvar ir māsām...
 • Zigrida Hildebrante (Kurciņa)--
  +1 +1 0

  Zigrida Hildebrante (Kurciņa)--

  Viena PRETĪGA čīkstule ....... paliksi veca un duma , čīksti vien ...pretīgi

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl