Komentāri

Ceturtdienas vakarā pie TV skatītājiem nonāca šova Lauku sēta otrā sērija. Ierašanās Lauku sētā, pirmie darbi un jau pirmā izbalsošana – notikumi ritēja spraigi.

Kā jau tikumīgā saimniecībā pienākas, kungiem un dāmām tika piešķirtas divas atsevišķas guļvietas. Kamēr daiļā dzimuma pārstāves par nošķirtību no vīriešiem lieki galvu nelauzīja, kungiem tas pie sirds negāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl pat nepaguvuši izkrāmēt koferus, viņi spriedelēja, kā tikt pie dāmām. ”Miegazāles nav nevienam līdzi? “Omcenei” iedos miegazāles, un viss būs kārtībā,” viņi spriedelēja.

FOTO: Lauku sētas pirmā sērija un tās tapšanas aizkulises

VIDEO

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl