”Lauku sētas” Kristaps atklāj, kā tērēs šovā nopelnītos 9400 eiro

18 komentāri

Valsts svētkos pēc mēnesi ilgas prombūtnes Latvijā atgriezās realitātes šova ”Lauku sēta” astotās sezonas uzvarētājs Kristaps Breške. Sarunā ar Skaties.lv viņš atklāj, ka atkal ir priecīgs satikt savu meitiņu un mīļoto Maiju, kā arī stāsta, kā nolēmis tērēt naudas balvu.

Pārspējot savu sīvāko konkurentu Aivi Kandavnieku, limbažnieks Kristaps Breške tika pie ”Lauku sētas” čempiona titula un galvenās balvas – 9400 eiro. Lai gan viņš spriež, ka uzvara šovā ir vistīrākā veiksmes spēle, prieku par lielo balvu tas ne nieka nav mazinājis.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Kristaps, uz šovu viņš devies ar domu, ka uzvaras gadījumā izcīnīto naudas balvu tērēs konkrētiem mērķiem un to darīs apdomīgi.

”Ir sakrājušies parādi. Gribas dzīvi savest kārtībā, lai vairs nav jādomā, ka esmu kādam parādā. Otra lieta – uz pavasari gribas pašam savu biznesiņu. Skatīsimies, vai tas izdosies. Vajag arī automašīnu nopirkt. Katrā gadījumā naudu gribu ieguldīt, nevis tērēt pa labi, pa kreisi,” stāsta Kristaps.

Pirms vairāk nekā mēneša Kristapam radās izdevība piepelnīties vēl – viņš devās peļņā uz Zviedriju, kur brālim palīdzēja veikt remontdarbus. ”Jārēķinās, ka, kamēr biju ”Lauku sētā”, pa to laiku nestrādāju. Tāpat par īres dzīvokli sakrājies parāds, ko vajag atdot. Meita iet skolā, arī pašam dzīvošanai vajag naudu,” skaidro Kristaps.

Tikpat liela balva Kristapam ir šovā atrastā mīlestība Maija, ar kuru attiecības turpinās arī pēc nofilmēšanās ”Lauku sētā”.

”Liktenis mūs saveda kopā,” attiecības ar dundadznieci Maiju Apsāni komentē Kristaps. ”Tagad iekārtojusies darbā Limbažos, dzīvo pie manis,” to, ka abu attiecības virzās strauji, apliecina Kristaps. ”Nav jau tik daudz laika, dzīvojam vienreiz!” saka Kristaps, jo, ja ir sajūta, ka blakus ir īstais cilvēks, gumiju stiept nevajag.

18 komentāri

Aktuālie Lauku sēta video

Iepazīsties ar šova “Lauku sēta” jaunās sezonas 12 dalībniekiem

“Lauku sētas” uzvarētājs Kristaps attiecības ar Maiju turpina arī pēc šova

“Lauku sētas” Kristaps atklāj, kā tērēs šovā nopelnītos 9400 eiro

"Lauku sētā" izveidojies vēl viens mīlas pāris

“Vismaz pusei Latvijas iedzīvotāju “Lauku sēta” nebūtu pa spēkam.” Saruna ar otrās vietas ieguvēju Aivi

“Lauku sētā” beidzot ierodas saimnieki

Viktorija, pametot “Lauku sētu”, spriež, ka varētu būt notievējusi

“Katra dalībnieka katra darba stunda mums ir miljonu vērta.” Saruna ar "Lauku sētas" saimniekiem Ilzi un Edmundu

Dramatiskā cīņā noskaidrots “Lauku sētas” uzvarētājs

Mārīte “Lauku sētas” laikā ievērojami nokritusies svarā

“Pats sevi iemetu bedrē.” Saruna ar Sandi, “Lauku sētu” pametot

"Instagram" zvaigzne Marta “Lauku sētā” pieņēmusies svarā