”Lauku sētas” Jogita: Mēs ar māsu esam pelnījušas būt finālā

0 Komentāru
”Lauku sētas” Jogita: Mēs ar māsu esam pelnījušas būt finālā
Skaties.lv

Jau šovakar kļūs zināms, kurš no trim finālistu pāriem kļūs par ”Lauku sētas” uzvarētāju. Saimniece Ieva Jase uzvaru novēl māsām Jogitai un Jolantai Augšpūlēm no Vārkavas novada, un arī Skaties.lv skatītāju balsojumā meitenes ir pārliecinošas līderes. Vai pašas māsas ir gatavas iespējamai uzvarai?

Sarunā ar Skaties.lv Jogita neslēpj – savu un māsas iekļūšanu finālā viņa neuzskata par nejaušību – ne velti māsas regulāri izpelnījušās saimnieces atzinību kā cītīgākās strādnieces.

“Mēs esam pelnījušas būt finālā,” spriež strādīgā meitene. Pēc viņas domām, arī Rūdolfs un Mairita ir fināla cienīgi pretinieki.

Kāda reālajā dzīvē ir ”čīkstētāja” Mairita? Lasi interviju šeit!

“Varbūt vienīgi Ilzītes un Unas vietā vairāk pelnījuši vietu trijniekā bija Sandis ar Ievu. Taču arī šis fināla trijnieks ir ļoti spēcīgs,” analizē Jogita. Viņas un māsas pāra stiprākā puse, kas noderēs arī šā vakara lielajā cīņā, ir vienotība visā.

“Jau no paša sākuma esam vienotas, tāpēc arī tikām tik tālu,” uzskata fināliste.

Neatkarīgi no tā, kādi būs rezultāti, māsas akcentē, ka jau tagad jūtas kā uzvarētājas, jo ne jau galvenā balva te ir svarīgākā. “Esam ieguvušas ne tikai daudz paziņu, bet arī īstus draugus – Mairitu ar Rūdi un saimnieci.

FOTO: Māsu gaitas šovā

Vēl vairāk uzlabojušās ir arī mūsu savstarpējās attiecības,” sajūsmā par vasaras piedzīvojumu ir Jogita. Viņa atklāj, ka abas ar māsu regulāri saņem uzmundrinājumus no šova faniem.

“Nāk vēstules sociālajos tīklos, reizēm uz ielas redzam, ka atskatās. Jā, raksta arī pielūdzēji, bet uz tādām vēstulēm neatbildam,” smejas Jogita.

”Lauku sētas” fināls jau šovakar LNT!

Skatītāju balsojuma rezultātus skaties šeit!

VIDEO

0 Komentāru