Komentāri
”Lauku sētas” Jogita: Mēs ar māsu esam pelnījušas būt finālā
Skaties.lv

Jau šovakar kļūs zināms, kurš no trim finālistu pāriem kļūs par ”Lauku sētas” uzvarētāju. Saimniece Ieva Jase uzvaru novēl māsām Jogitai un Jolantai Augšpūlēm no Vārkavas novada, un arī Skaties.lv skatītāju balsojumā meitenes ir pārliecinošas līderes. Vai pašas māsas ir gatavas iespējamai uzvarai?

Sarunā ar Skaties.lv Jogita neslēpj – savu un māsas iekļūšanu finālā viņa neuzskata par nejaušību – ne velti māsas regulāri izpelnījušās saimnieces atzinību kā cītīgākās strādnieces.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs esam pelnījušas būt finālā,” spriež strādīgā meitene. Pēc viņas domām, arī Rūdolfs un Mairita ir fināla cienīgi pretinieki.

Kāda reālajā dzīvē ir ”čīkstētāja” Mairita? Lasi interviju šeit!

“Varbūt vienīgi Ilzītes un Unas vietā vairāk pelnījuši vietu trijniekā bija Sandis ar Ievu. Taču arī šis fināla trijnieks ir ļoti spēcīgs,” analizē Jogita. Viņas un māsas pāra stiprākā puse, kas noderēs arī šā vakara lielajā cīņā, ir vienotība visā.

“Jau no paša sākuma esam vienotas, tāpēc arī tikām tik tālu,” uzskata fināliste.

Neatkarīgi no tā, kādi būs rezultāti, māsas akcentē, ka jau tagad jūtas kā uzvarētājas, jo ne jau galvenā balva te ir svarīgākā. “Esam ieguvušas ne tikai daudz paziņu, bet arī īstus draugus – Mairitu ar Rūdi un saimnieci.

FOTO: Māsu gaitas šovā

Vēl vairāk uzlabojušās ir arī mūsu savstarpējās attiecības,” sajūsmā par vasaras piedzīvojumu ir Jogita. Viņa atklāj, ka abas ar māsu regulāri saņem uzmundrinājumus no šova faniem.

“Nāk vēstules sociālajos tīklos, reizēm uz ielas redzam, ka atskatās. Jā, raksta arī pielūdzēji, bet uz tādām vēstulēm neatbildam,” smejas Jogita.

”Lauku sētas” fināls jau šovakar LNT!

Skatītāju balsojuma rezultātus skaties šeit!

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl