”Lauku sētas” Ingūna atgriežas Latvijā, lai izrēķinātos ar seniem pāridarītājiem un satiktu mazmeitiņu

Pievienot komentāru
”Lauku sētas” Ingūna atgriežas Latvijā, lai izrēķinātos ar seniem pāridarītājiem un satiktu mazmeitiņu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Atgriezties Latvijā pošas šova ”Lauku sēta” lielākā skandāliste, otrās sezonas zvaigzne Ingūna Stapāne. Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Ingūna, viņa kļuvusi par vecmāmiņu un izlēmusi atgriezties Latvijā, lai auklētu mazmeitiņu, kā arī sakārtotu rēķinus ar pagātni.

Kā Skaties.lv atklāj Ingūna, viņa jau apmēram gadu mitinās Anglijā.

”Strādāju, bet neteikšu, ka ļoti ienesīgi – naudiņas pietrūkst. Nesen uztaisīju acu operāciju, jo bija nonācis tik tālu, ka pat karotīti neredzēju. Operācija bija veiksmīga, bet vajag vēl vienu. Nu man jāmeklē nauda vēl otrai operācijai.

Darbs man vienkāršs, bet arī ne tāds, par ko kaunēties vajadzētu – raustu govīm pupus,” stāsta ”Lauku sētas” zvaigzne.

Lai arī daudziem šķiet, ka Anglija esot īsta zelta bedre, Ingūna zina stāstīt, ka arī tur algas vairs nav lielas. Šī un vēl viena iemesla dēļ viņa izlēmusi uz laiku atgriezties dzimtenē.

”Esmu kļuvusi par vecmāmiņu – nesen pasaulē nāca mana pirmā mazmeitiņa. Tā kā Anglijā spīdoši neiet, plānoju braukt uz Latviju, gribas mazo paauklēt. Iespējams, ka piedalīšos arī kādā šovā,” intrigu uzkurina Ingūna.

Latvijā viņa vēlas sakārtot arī dažus senus rēķinus. ”Man ir mērķis aizbraukt uz bērnunamu, kur augu un kur mani sita. Lai tagad paskatās man acīs tas cilvēks, kas mani bērnībā izvaroja,” nobriedusi stāties pretī bērnības pāridarītājam ir Ingūna.

Par viņas pašas privāto dzīvi runājot – jau labu laiku esot kāds vīrietis.

”Latvietis, ne melnais, protams. Divus gadus esam kopā, bet ”tikai tā”. Teikšu godīgi – es nekādu kopdzīvi negribu. Tik daudz jau esmu uzkāpusi uz grābekļa, ka vairs neticu attiecībām.

Pavisam atklāti – pa***ties varu un viss. Neticu, ka var būt tāda lielā mīla kā tagad Kivičam,” nosmej Ingūna.