”Lauku sētas” Ingars uzsācis rokdarbu biznesu

2 komentāri
”Lauku sētas” Ingars uzsācis rokdarbu biznesu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šovā ”Lauku sēta” iepazītais Ingars Babčuks atradis jaunu hobiju, ar kura palīdzību vēlas iepriecināt arī citus. Šovmenis īpašajā tapošanas tehnikā gatavo šallītes un čībiņas, kas būs lieliska dāvana gada nogales svētkos ”Lauku sētas” faniem.

”Tātad tas, ko es daru saucās tapošana. Respektīvi, uz speciāliem rinķiem veidoju šalles, ausaiņus, cepures un čības.

Tas ir mans hobijs ar ko nodarbojos jau kādu laiku. Vēl kad dzīvoju Latvijā, mācīju savu omi tapot. Arī viņa tagad ir aktīva tapotāja,” Skaties.lv skaidro Ingars.

Viņš aicina nejaukt šo tehniku ar adīšanu vai tamborēšanu, lai gan līdzīgi jau esot.

”Tikai palīgā nāk tapošanas rinķi, kur ar tapiņu palīdzību tapojas skaistas, ikdienā noderīgas lietas. Šogad tapošanai pievērsos nopietnāk.

Pie manis rokdarbu cienītāji var pasūtīt kādu šalli, ausaini, cepuri vai čības kādā krāsā vien vēlas,” neslēpj Ingars. Un gribētāju netrūkstot.

”Ir jau izveidojusies neliela rinda ar pasūtījumiem. Tad nu pēc mana īstā darba, pārnākot mājās, pievēršos savam otram darbam vai hobijam – tapošanai.

Ja arī tu vēlies kādu skaistu rokdarbu, droši sazinies ar mani un visu sarunāsim. Es noteikti nekad nemācēšu uzcelt šķūni, bet kaut ko uztapot no visas sirds,” tā ”Lauku sētas” dalībnieks.