”Lauku sētas” Ingars pārcēlies uz Angliju pie citas meitenes; Zane palikusi Latvijā

29 komentāri
”Lauku sētas” Ingars pārcēlies uz Angliju pie citas meitenes; Zane palikusi Latvijā
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pēc šova ”Lauku sēta” izveidojās mīlas pārītis – Ingars un Zane. Abi priecēja ar jaukām kopbildēm un mīļiem stāstiem par kopīgām aktivitātēm, taču novembra izskaņā Ingars devies uz Angliju, un viņa sociālos tīklus nu rotā bildes ar citu meiteni. Sarunā ar Skaties.lv puisis atklāj, kāpēc izlēmis emigrēt, kas tā par meiteni un kā tagad risināsies stāsts ar Zani.

”Lauku sētas” fani pamanījuši, ka Ingars pēdējā laikā sociālajos tīklos publisko attēlus, kuros redzams kopā ar citu meiteni, ne Zani, turklāt abi atrodas ārpus Latvijas. Kā Skaties.lv atklāj Ingars, meitene ir viņa labākā draudzene, un viņš patiešām uz laiku emigrējis, dodoties pie viņas.

”Jā, esmu devies uz Angliju, precīzāk, atrodos Bārnslijā. Šeit mitinās mana labākā draudzene Laima Petermane. Pagājušajā gadā biju apciemot viņu, un man šī pilsēta ļoti iepatikās.

Tāpēc nolēmu, ka kamēr Latvijā sniegs un sals, uz ziemu būšu šeit, kur nav tik auksti,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Ingars.

Pagaidām gan darbā viņš nav iekārtojies – vispirms esot jānokārto visas nepieciešamās atļaujas.

”Galvenais iemesls, kāpēc esmu šeit, ir vēlme pamēģināt ko jaunu, iepazīt šīs valsts kultūru, ikdienu, dzīvesveidu. Pagaidām man šeit ļoti patīk,” skaidro Ingars.

”Lauku sētas” faniem, protams, radīsies jautājums – vai Ingara aizbraukšana nozīmē, ka beigušās arī viņa attiecības ar Zani? Vēl nesen abi stāstīja, cik jauki kopā pavada rudeni (Lasi TE!).

Ingars uzsver, – abi joprojām ir kopā!

”Zane mani gaida Latvijā. Mums nekas nav beidzies! Ir 21. gadsimts. Sazināties varam visos veidos. Vienmēr viņa var atbraukt ciemos! Un laiks iet ļoti ātri, tāpēc pat nemanīsim šo periodu, kad nebūsim līdzās,” par to, ka attālums tikai stiprinās attiecības, pārliecināts Ingars.

Kā atklāj šovmenis, Anglijā viņš lieliski iejuties. ”Esmu paspējis iepazīties ar vairākiem jauniem draugiem. Un man šeit nav garlaicīgi. Katra diena ir piedzīvojumiem bagāta,” priecīgs Ingars.