”Lauku sētas” fināls jau šonedēļ! Vēsturiski foto: kā finālisti ieradās uz pirmo atlasi pagājušā gada jūnijā

Pievienot komentāru
”Lauku sētas” fināls jau šonedēļ! Vēsturiski foto: kā finālisti ieradās uz pirmo atlasi pagājušā gada jūnijā
SKATIES / F64

Jau ceturtdien, 30. aprīlī, noskaidrosies, kurš šogad uzvarēs ”Lauku sētā” un saņems lielo balvu – jumta segumu. Salvis, Normunds, Aigars, Evija un Evita – pagājušā gada jūnijā viņi kopā ar simtiem citu cilvēku ieradās uz atlasēm ”Lauku sētai”, vēl tikai cerot tikt spēlē. Skaties.lv piedāvā atskatīties šajos kadros.

Atlases ”Lauku sētai” vairāku dienu garumā risinājās pagājušā gada jūnija sākumā, un uz tām bija ieradušies ļaudis no visas Latvijas, starp kuriem tika izvēlēti arī laimīgie šova dalībnieki.

Vienas no pirmajām, kuras apņēmīgi gaidīja pie durvīm vēl pirms atlašu sākuma bija Dace, Latgales Līga un Evija. Tobrīd meitenes pat nenojauta, ka visas trīs tiks pieņemtas šovā.

Brāļi Normunds un Armands sevi pieteica spēlei atlašu pašā vidū, kad šova veidotāju priekšā stājās vairākas puišu grupas un uzreiz pārsteidza ar atraktivitāti, kopā ar Aināru atrādot fotogrāfam arī savas ”presītes”.

Savukārt finālisti Aigars un Evita bija vieni no pēdējiem, kuri ieradās uz atlasi pēdējās dienas izskaņā.

Kurš uzvarēs ''Lauku sētas'' finālā? Saistītais raksts

Rezultāti:
10%

Salvis

68%

Normunds

12%

Aigars

4%

Evita

5%

Evija

Kurš no viņiem tiks pie tā goda saukties par ”Lauku sētas” 2020. gada uzvarētāju? Nepalaid garām! Lielais fināls TV3 jau 30 aprīlī!