5 komentāri

Jau šovakar noskaidrosim, kurš no trim finālistu pāriem kļūs par šīs sezonas ”Lauku sētas” uzvarētājiem. Viena no kandidātēm uz uzvaru, Mairita Medne, kura spēlē startē ar brālēnu Rūdolfu Blūmu, atklāj savas sajūtas fināla priekšvakarā.

“Ja godīgi, man spēcīgākie likās Sandis un Ieva, esmu tiešām pārsteigta, ka viņu nav finālā,” sarunā ar Skaties.lv savas izjūtas pirms lielās cīņas atklāj Mairita. Viņa gan nenoliedz, – pati ar brālēnu Rūdolfu arī jūtas pelnījusi iespēju cīnīties finālā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Jau piesakoties spēlei, mums bija sajūta, ka līdz fināla trijniekam jau tiksim,” tā Mairita. Jā, spēle nav bijusi no vieglajām, un īpaši smagi kā fiziski tā emocionāli grūti bijis pēdējās nedēļās, ko skatītāji var novērot arī meitenes garastāvokļa izmaiņās.

“Protams, ka pirms fināla jau bija nogurums. Visi bija kļuvuši pārāk nopietni, likās, ka vajag mazliet patēlot, pārspīlēt, lai piešķirtu spēlei kādu asumu.

Dzīvē neesmu tāda čīkstētāja, tas viss bija mazliet uzspēlēts,” nu smejas Mairita. Viņa vēlas uzsvērt, ka arī attiecībās ar brālēnu spēles laikā viss bijis kārtībā. Tas bijis viens mazs moments, kad Rūdolfs atļāvies viņai pārmest, taču citādi starp abiem valdījusi lieliska saskaņa.

Kā pirms fināla noskaņotas Jogita un Jolanta? Lasi šeit!

Meitene atklāj, ka pašai bijis mazliet ērmīgi no malas skatīties, kā viņa šovā tiek parādīta kā īsta īgņa.

“Skatos un brīnos. Taču, kas interesantākais, lai arī šovā rāda, ka es visu laiku čīkstu, no skatītājiem saņemu ļoti pozitīvas atsauksmes.

Sociālajos tīklos man raksta, ka pat vajadzēja vairāk tai Ievai sadot pa ausīm,” smejas Mairita, piebilstot, ka arī šis kašķis nemaz nebijis tik milzīgs un beidzies ar miera izlīgšanu.

FOTO: Mairitas un Rūdolfa gaitas šovā

Lai arī fināla priekšvakarā izskanējis skatītāju viedoklis, ka Rūdolfa un Mairitas pārim ir vislielākās izredzes uzvarēt, jo Rūdolfs ir vienīgais vīrietis finālā, Mairita uzskata, ka tas nebūs noteicošais.

“Jā, ikdienā lauku darbos puisis var izdarīt vairāk. Taču visi pārbaudījumi un fināls ir veiksmes spēle. Es uzskatu, ka finālā visu izšķirs veiksme.

Tā būs tīra veiksmes spēle, tur nebūs noteicošs ne dzimums, ne spēks,” tā Mairita.

Kā piemērus viņa min spēka pilnos Sandi un Ievu, kuru izkrišana no spēles bijusi tīra apstākļu sakritība, kurā spēkam nav bijusi izšķiroša loma.

Nepalaid garām! ”Lauku sētas” fināls LNT jau šovakar!

Kurš, tavuprāt, uzvarēs? Balso te

VIDEO

TOP komentāri

  • alla
  • Ha ha
    +2 +1 -1

    Ha ha

    Mairita izmisīgi raksta ar nikiem Marta un Dana. Visstulbākais tagad ir taisnoties, nu esi čīkstule, un bez Rūdolfa nekad neko nesasniegtu šajā šovā. Rūdis gan malacis, būtu pelnījis labāku māsīcu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl