”Lauku sētas” Elīna pēc salona apmeklējuma tomēr atgriezusies pie dabiskā izskata

3 komentāri
”Lauku sētas” Elīna pēc salona apmeklējuma tomēr atgriezusies pie dabiskā izskata
F64

Pērnā gada novembrī, pēc šova ”Lauku sēta” noslēguma, spēles fināliste Elīna Lapiņa pirmo reizi mūžā apmeklēja skaistumkopšanas salonu, piedzīvojot pārvērtības. Tagad, kad salona apmeklējums jau kādu laiciņu aiz muguras, Skaties.lv interesējās, vai pārvērtības deva ierosmi sevi ar sievišķīgiem prieciņiem palutināt biežāk.

Kā portālam Skaties.lv toreiz atklāja trīs dēlu māmiņa Elīna, kura augusi bērnunamā un šodien par savu pienākumu uzskata cīnīšanos par citu ”sistēmas bērnu” tiesībām, sievišķīgus prieciņus un sevis lutināšanu viņa allaž atstājusi otrajā plānā.

Tomēr pārvērtību procesu salonā viņa izbaudīja pilnība un ar rezultātu, ieraugot sevi spogulī, bija apmierināta.

”Protams, tas man bija ļoti patīkami. Arī cilvēki uz ielas atskatījās. Bet, ja godīgi, ar frizūrām un meikapiem es vienmēr esmu bijusi stipri uz ”jūs”. Man pašai prasmes ir diezgan smieklīgas. Un, ja es to lietu nemāku, es labāk neķeros klāt,” par pucēšanos Skaties.lv stāsta ”Lauku sētas” fināliste.

Ar grima uzklāšanas stiķiem un viltībām Elīna pēc pārvērtībām tā arī nav sadraudzējusies.

”Protams, šobrīd situācija prasa sevi kopt vairāk. Ja esmu dziļos laukos, tad nevienu neuztrauc, kā es izskatos. Bet, ja es apgrozos pilsētā, tad sabiedrība pieprasa, lai es būtu sakopta un sakārtota.

Es vienkārši esmu dabiska – tāda, kāda esmu,” pauž Elīna no Lielvārdes.

Turklāt sieviete savu ārieni novērtē ar veselīgu humoru: ”Es to saucu par dabisko skaistumu. Kamēr tas ir, tikmēr ir. Kad vairs nebūs, tad jau es būšu gudra.”