”Lauku sētas” Elīna nokļūšanā uz sliņķu sola vaino Latvijas Stifleru

10 komentāri

Ceturtdienas, 16. novembra, vakarā ar jauniem piedzīvojumiem pie skatītājiem devās šova ”Lauku sēta” varoņi. Šajā sērijā notika arī kas negaidīts – tika izlemts, ka spēli neviens nepamet un finālam kvalificējas visi četri dalībnieki. Par vietas saglabāšanu spēlē Elīna jūtas šokēta. Kādas ir viņas pārdomas par ”Lauku sētā” piedzīvoto, Elīna atklāj sarunā ”ķēķī” ar portālu Skaties.lv.

Elīna Lapiņa no Lielvārdes šajā nedēļā nonāca uz sliņķu sola. Par to viņa saka ”paldies” savam palīgam Normundam Sakovičam jeb Latvijas Stifleram.

”Mani “iegāza” Normunds. Kad ieradās ”Lauku sētā” papildspēki, tad, mums ar Normundu vienojoties, viņš no solītā neizpildīja ne s*da. Plus vēl viņš mani ”iegāza” – gan darbos, gan balsojumā.

Normunds man bija solījis, ka viņš pret mani nebalsos, solīja manu viedokli uzklausīt, būt manā pusē.

Bet tas viss apgriezās kājām gaisā. Tas bija pusstundas jautājums. Viņš aizgāja uzpīpēt un jau bija citā kompānijā,” uz spraigajiem pirmsfināla notikumiem atskatās Elīna.

Viņa nenoliedz, ka šī vasara nav bijusi viegla, lai gan sākotnēji licies, ka viss būs elementāri: ”Bija grūti un ar katru dienu arvien grūtāk, līdz beigās likās, ka es izšķīdīšu pa vīlēm.

Bija reizes, kad es jutu – es varu, es iešu, man bija cīņas spars un cīnīšos. Brīžiem arī bija tik smagi, ka jāiet uz bērzu birzi pasēdēt un klusiņām pačīkstēt.

Tās bija pārdomas pašai par sevi, par dzīvi, par visu, kas apkārt notiek, un cik cilvēki var būt dažādi un tā rīkoties. Daudz lietas man ir nepieņemamas, un es joprojām nesaprotu, kāpēc viņi tā rīkojās.

Bet katra grūtība norūda cilvēka raksturu, un noteikti esmu kļuvusi stiprāka. Mācība man pa šo vasaru ir ļoti spēcīga.”
10 komentāri