Lauku sētas dāma Arta Brūvere: skaistas kleitas, augstpapēžu kurpes un perfekts grims

8 komentāri
Lauku sētas dāma Arta Brūvere: skaistas kleitas, augstpapēžu kurpes un perfekts grims
Foto: Facebook.com

Jau ceturtdienas vakarā pie TV skatītajiem nonāks šova Lauku sēta jaunākā sezona. Vēl pirms šova sākuma portāls Skaties.lv saviem lasītājiem piedāvā ekskluzīvu iespēju tuvāk iepazīties ar tā dalībniekiem.

Arta ir viena no stilīgākajām un skaistākajām Lauku sētas dalībniecēm, tomēr tas viņai nedos nekādas atlaides. Tāpat kā visiem pārējiem dalībniekiem, arī viņai vajadzēt slaukt govis, tīrīt mēslus un darīt citus lauku darbus.

Vārds: Arta Brūvere

Vecums: 22

Dzīvesvieta: Līvānu novads, Rudzāti

Par sevi: esmu dzimusi Preiļos, augusi trīs bērnu ģimenē, kur esmu jaunāka no māsām. Ir tēvs un māte, kuri visu dzīvi nodarbojušies ar lauksaimniecību. Pašlaik apkopjam slaucamās govis. Esmu atraktīva un daudzfunkcionāla. Varu būt mierīga un nosvērta, bet pēc mirkļa pilnīgs pretstats nosvērtajam cilvēkam. Domāju, ka esmu labs sarunu biedrs.

Ar ko pārsteigs: ar to, kas es esmu. Uzskatu, ka esmu tipiska latviešu lauku meitene.

Meistarstiķis: dziedu, dejoju, daudz runāju, protu daudzus lauku darbus. Labas komunikācijas spējas un bakalaura grāds fizioterapijā ar specializāciju sporta jomā. Masiere.

Ko vēlas iegūt šovā: pieredzi, uzlabot zināšanas un prasmes par lauku darbiem, lai būtu vēl zinošāka savu vecāku saimniecībā. Protams, galveno balvu.

No kā ir bail: no čūskām. Ja cilvēks izvairās ar mani komunicēt, lai atrisinātu kādu strīdīgu situāciju.

Kas būs grūtākais šova laikā: izvairīties no divkosīgiem un liekulīgiem cilvēkiem.

Ēdiens/dzēriens, ko nelieto: rozīnes, alkohols.

Tipiskie sieviešu un vīriešu darbi: nav tāda tipiska darba ne sievietēm, ne vīriešiem. Uzskatu, ka visus darbus var darīt gan sieviete, gan vīrietis, galvenais ir sabalansēt ”devu”, lai nerastos veselības problēmas, piemēram, veicot fiziski smagus lauku darbus.

Ko nekad nedarītu šovā: to, kas nav saskaņā ar manu personību. Piemēram, nebūtu divkosīga mele.

Kas izglābs Latvijas laukus: jaunieši, kuri atgriezīsies savu vecāku lauku sētās, ar jaunām idejām un modernāku skatījumu uz lauku dzīvi.

FOTO

VIDEO

FOTO: šova Lauku sēta atlase