”Lauku sētas” dalībnieki sajūsmā: Intars parāda sabiedrībai jauno draudzeni

6 komentāri
”Lauku sētas” dalībnieki sajūsmā: Intars parāda sabiedrībai jauno draudzeni
Privātais arhīvs

Pavasaris beidzot virmo ne tikai gaisā, ber arī pašmāju šovbiznesa zvaigžņu sirdīs. Ar īpaši romantisku bildīti nedēļas nogalē fanus iepriecinājis ”Lauku sētas” jaukais traktorists Intars Sarmulis. Puisis pozējis kopā ar jauno draudzeni.

”Nav pasaules mazas, nav pasaules lielas, ir tikai mūsējā,” ar šādu pieteikumu, kas papildināts ar mirkļbirkām ”mylove” un ”thebestgirl”, attēlu sociālajos publicējis Intars, kurš ”Lauku sētas” vēsturē iegājis kā pozitīvais tēls.

Sajūsmu par skaisti pāri jau paudusi ”Mežkalpu” saimniece Sarmīte, nodēvējot abus par ”skaistajiem balodīšiem”. Ar ”patīk” atzīmēt to apbēruši arī citi ”Lauku sētas” varoņi, apliecinot, ka meitene ir pieņemta sirsnīgajā kompānijā.

Intaru Latvija iepazina šovā ”Lauku sēta”, kurā puisis ar lepnumu prezentēja sevi kā traktoristu un lauku dzīves patriotu.

Interviju ar Intaru lasi te!

Šova laikā puisis ieskatījās konkurentē Vitā. Ekrānā uzplauka mīlasstāsts, kurš beidzās ar skaļu skandālu un Vitas apvainojumiem medijos.

Lai arī Intars pēc šīs pieredzes paziņoja, ka attiecības kādu laiku vairs nevēlas, sirdij nepavēlēsi – marta izskaņā tapa zināms, ka viņš uzsācis draudzēties ar apburošu tumšmati Dairu.

Bet ko par to saka Vita? Lasi šeit!

TOP komentāri

 • Hugo
  +2 +2 0

  Hugo

  Skaists un saderīgs pāris! Beidzot puisis ko labu atradis,vai arī labais atradis viņu. Savādāk viņa vecās čiksas tikai viņu gremdēja un pazudināja,un kam viņam tādas vecas grezeles ar līkiem deguniem un piekabēm.
  Lai skaists laiks abiem.
 • Vita
  +2 +2 0

  Vita

  Man patieks prieks par Intaru! :)
  P.S. Tik smieklīgi tie "drošie avoti", kuriem pašiem nožēlojama dzīve. :D Bet tas ka savas attiecības sargāju no svešām acīm, nenozīmē ka nav. Laimīgi dzīvoju kopā ar savu mīļoto.
 • haha
  +2 +1 -1

  haha

  Prieks par Intaru un smuka meitene viņam, bet Vita gan ir viena, no drošiem avotiem zinu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl