Komentāri

Jau ceturtdienas vakarā pie TV skatītajiem nonāks šova Lauku sēta jaunākā sezona. Vēl pirms šova sākuma portāls Skaties.lv saviem lasītājiem piedāvā ekskluzīvu iespēju tuvāk iepazīties ar tā dalībniekiem.

Vārds: Ilona Jeršova

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vecums: 52

Dzīvesvieta: Madonas novads, Jaunkalsnava

Par sevi: esmu otrreiz precējusies, kopā ir pieci bērni, trīs no tiem mani personīgie. Vecākajam dēlam sava ģimene, meita strādā Rīgā, jaunākais mācās 10. klasē. Ir arī viens mazbērns, kaut arī uzskatu, ka mazbērniem esmu vēl par jaunu, un tā arī jūtos. Esmu dzimusi laukos, mācījusies Rīgā. Mājās no šova gaidīs vilku sugas suns Cerlands un siāmiete Keita. Vīrs patstāvīgs, izdzīvos bez manis (ceru).

Ar ko pārsteigs: neprotu ne spēlēt, ne dziedāt, mīlu ceļot, dejot, izjāt ar zirgiem, mīlu ātrumu, sauli un vēju. Vadu jebkura veida tehniku. Braucot pie stūres, klausos skaļu mūziku. Darīšu visu, lai uzvarētu.

Meistarstiķis: esmu mediķe, strādāju ātrajā palīdzībā par ārsta palīgu, mana misija ir palīdzēt cilvēkiem. Savu darbu mīlu, tas ir mans hobijs. Esmu zemessardze, protu apieties ar visa veida ieročiem.

Ko vēlas iegūt: skatoties pēc apstākļiem, esmu gatava apgūt jaunus darbus un, ja būs nepieciešams, arī nedarbus. Atklāti sakot, man vajag sakārtot domas, atpūsties no visiem un izrauties no dzīves rutīnas.

No kā ir bail: nepatīk augstums, par spīti tam nodarbojos ar kalnu slēpošanu, lidoju ar ”paraplānu”, ir sapnis izlēkt ar izpletni. Kaut gan, ja būtu jālec, pieļauju domu, ka mani no lidmašīnas vajadzēs izgrūst ar varu, bet mērķis būtu sasniegts. Cilvēkos neciešu slinkumu, liekulību, nodevību, lišķību. Pati esmu tieša, pasaku visu, ko domāju, neskaitot līdz desmit. Labi jūtos, kad viss notiek pēc mana prāta, esmu asa, valdonīga un vispār – nerausti lauvu aiz ūsām!

Kas būs grūtākais šova laikā: izturēt šovā līdz galam. Pats trakākais ir tas, ka tevi var izbalsot, nekad negribētu atrasties uz izbalsoto soliņa.

Ēdiens/dzēriens, ko nelieto: skatoties pēc apstākļiem, varu ēst un dzert visu, bet varu arī tēlot ”cacu” un būt izvēlīga. Vispār gatavoju sev ēdienu atsevišķi, jo man vajag daudz gaļas ar čili pipariem, ko visu noskaloju ar lielu daudzumu ūdens. Praktiski varu nelietot sāli.

VIDEO

FOTO: šova Lauku sēta atlase

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl