”Lauku sētas” Dairis pēc vairāku gadu pārtraukuma atkal nomēģinājis alkoholu

Pirmdienas, 21. janvāra, rītā Skaties.lv redakcijā labā noskaņojumā ieradās ”Lauku sētas” Dairis. Viņš ziņo, ka šorīt pēc vairāku gadu atturības perioda atsācis lietot alkoholu, taču šoreiz jūtas stiprāks par ”zaļo pūķi”.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Mareks

  Mareks

  Ir daudzi cilvēki kas iegājuši uz tā grābekļa un netiek vaļā. A es tiku vaļā no tā ļaunā grābekļa. Dzīve ir skaista un jābauda kamēr tev nav par vēlu. Alkohols, narkotikas, azartspēles, pīpēšana. Es patiešām jūtos labi un mēğinu arī citiem palīdzēt no tās elles izrakties. Man rūp citam dzīve it īpaši meitenēm un jauniešu dzīves kas mēğina iedzert.
 • Mareks

  Mareks

  A es jau 6 gadus vairs nedzeru alkoholu un arī pats atsakos ar kautkādām svētku alkohola glāzītēm. Es no 18 gadiem līdz 23 gadiem vienkārši apstāties nevarēju no glāzīties, i arī vairs negribās, jo man bija problēmas ar nierēm, un dzīvot gribas. Es varu iedzert arī tagad Mežezeru alkohola vietā svētkos. Man tagad ir pilni 30 gadi un smuku dzīvi veidoju un man ir prieks, ka no tās elles tiku vaļā. Man vienkārši no 18 gadiem līdz 23 gadiem bija elle ar to dzeršanu. 24 gadu vecumā biju atmetis to dzeršanu i pašam labāk. Nav pohu, nav sūdi savā dzīvē. Alkohols tik bojā dzīvi. Man palīdzēja arī baznīca, padomāju kas ar mani notiekas tanī dzīvē un Dievs man palīdzēja ar izjūtām, ka mana dzīve bija galīgajā dirsā. Alkohols un narkotikas vienmēr cilvēkiem saķakarē savu dzīvi, veselību. Dairi ja esi atsācies no dzeršanas tad vairs nelieto tā kā es.
 • Īblis
  +14 +14 0

  Īblis

  Vakar pēc vairāku gadu pārtraukuma nomēģināju frikadeļu zupu!!!

  Rīt būšu redakcijā, lai izstāstītu visas šā notikuma pikantās detaļas!
 • Emmm

  Emmm

  Jābrauc pie narkologa, kad, kā apgalvo skaties.lv redakcija, no cilvēka jūtama alkohola dvinga? Kur prāts cilvēkam. Divi gadi atturības alkoholiķim jau tā ir niecīgs atturības periods, bet te jau pēc 2 gadiem atkal alkohols nogaršots.. Nu, nu.
 • MarGotS

  MarGotS

  Par šo ziņu būs saņēmis naudiņas ar ko turpināt pseidoatturībnieka gaitas...
 • Knuts
 • bauris

  bauris

  Paskaidrojiet ,iedzeru jau 50 gadus ,bet kā var dzert otrā dienā ,kad jau pēc vienas dienas jāmirst nost!
  • bonuks

   bonuks

   es dairi zinu ka lauku seta beidzas ta vins nav bijis skaidra visi tusi notiek pie andrena vai vokera a vel jurciks ligo dzivo zvaigznes

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!