”Lauku sētas” Dairis pēc vairāku gadu pārtraukuma atkal nomēģinājis alkoholu

8 komentāri
”Lauku sētas” Dairis pēc vairāku gadu pārtraukuma atkal nomēģinājis alkoholu
SKATIES

Pirmdienas, 21. janvāra, rītā Skaties.lv redakcijā labā noskaņojumā ieradās ”Lauku sētas” Dairis. Viņš ziņo, ka šorīt pēc vairāku gadu atturības perioda atsācis lietot alkoholu, taču šoreiz jūtas stiprāks par ”zaļo pūķi”.

Kā šovā ”Lauku sēta” atklāja Dairis, viņš savulaik bijis ļoti labos draugos ar ”zaļo pūķi” – reibumā sadauzīti 24 automobiļi, un par braukšanu dzērumā atņemtas tiesības. Daira neprātīgo dzīvesstāstu lasi TE!

Kā šovā atklāja spēcīgais lauksaimnieks, viņš pirms kāda laika pārdomājis dzīvi un nu jau divus gadus ir atturībnieks, jo sapratis, ka zaļais pūķis valda pār viņu.

Tieši šī iemesla dēļ Skaties.lv komanda bija visai pārsteigta, kad pirmdienas rītā vēl pirms pusdienlaika Dairis ieradās redakcijā, un no viņa vēdīja visai stiprs ballītes aromāts.

”Man šodien ir meitai vārdadiena, tāpēc izlēmu šodien pēc divarpus gadiem atkal iedzert.

No rīta pastrādāju savus lauku darbus saimniecībā. Man ir trīs bērni, kuri palīdzēja. Un kad labs darbs tik ātri padarīts, izlēmu pasvinēt meitas vārdadienu,” Skaties.lv neslēpj Dairis.

Bail atkal ”uzkāpt uz korķa” Dairim nav – viņš spriež, ka divarpus atturības gadi bijis gana, lai sakārtotu savas attiecības ar alkoholu un nu atļautos kā pieklājīgs cilvēks palutināt sevi ar kādu glāzīti uz svētkiem.

”Šodien braukšu pie narkologa. Divus gadus man bija noņemtas tiesības braukšanas dzērumā dēļ, es tiesājos. Aizsūtīju uz Valsts kanceleju, un šogad mani attaisnoja,” var palepoties Dairis.

Vai nav bail atkal atgriezties uz vecās takas, kad alkohols un stūrēšana šķita savienojami lielumi?

”Nē, nekādā gadījumā. Tas bija toreiz, tagad mana dzīves uztvere ir mainījusies,” tā Dairis.

Ballītes pēc šova kļuvušas par Daira ikdienas sastāvdaļu – visi kopā regulāri sanākot ar ”Lauku sētas” kolēģiem un pasvinot. Tiesa, līdz šim vīrietim bija izdevies noturēties un dzērienus nelietot.

8 komentāri