”Lauku sētas” Dairis iepinis Sanitu ērmīgā mīlas intrigā

9 komentāri
”Lauku sētas” Dairis iepinis Sanitu ērmīgā mīlas intrigā
SKATIES

Skaties.lv redakcijā 21. janvārī ieradās ”Lauku sētas” Dairis Mežulis, kurš priecīgi paziņoja, ka pēc šova izveidojis romantiskas attiecības ar spēles uzvarētāju Sanitu Šņepsti un nu abi regulāri tiekas. Skaties.lv sazinājās ar Sanitu, kura, izdzirdot Daira stāstu, izplūst smieklos un atklāj pavisam citu patiesību.

Dairis 21. janvāra rītā izlēmis atsākt lietot alkoholu un redakcijā ierodas ballītes noskaņās! Vairāk lasi TE!

Dairis pirmdienas rītā ir kā spārnos un steidz Skaties.lv ziņot priecīgus jaunumus – viņam jau labu laiku esot īpašas attiecības ar spēles uzvarētāju Sanitu! Sieviete nesen esot ciemojusies pie viņa, bet citādi abi tiekoties starp Valku, kur dzīvo Sanita un Daira dzīvesvietu Gulbenē.

Sanitas draugs tam neesot šķērslis – Dairis viņu dēvē par ”jefiņu” un priecīgs stāsta, kā ”Lauku sētas” saimnieces jubilejā ”gulējis kopā” ar šova uzvarētāju un pat aizdevis viņai savas treniņbikses.

Dairis dižojas, ka pēc šova viņa esot uzradušās daudzas pielūdzējas, kuras raksta sociālajos tīklos. Taču viņam joprojām patīk Sanita.

”Viņa man iekrita sirdī, viņai arī kaut kas iekrita. Es viņai teicu, ka man ir trīs bērni, viņa no Valkas, es no Gulbenes. Pāri simts kilometriem pa vidu. Bet mēs tiekamies ”Lauku sētā” pie saimniekiem!” tā Dairis.

Skaties.lv vērsās pie pašas Sanitas, lai noskaidrotu, kā šis priecīgais stāsts izskatās no viņas puses. Iepazinusies ar Daira versiju par abu attiecībām, Sanita izplūst pamatīgos smieklos.

”Šis stāsts sit pušu visus Aijas mīlasstāstus! Tas ir tas, ko Dairis vēlētos, bet nepatiesība! Man ir attiecības ar to pašu puisi, ar ko bija, mums viss ir kārtībā. Kāds Dairis?” smieklus valdīt nespēj Sanita.

Kā atklāj Sanita, Dairi viņa pēc šova patiešām satikusi viņa pieminētajā saimnieces jubilejas ballītē, taču tas bijis visai sen, un Sanita uz pasākumu ieradusies ar savu puisi. Viņa pieļauj, ka abu attiecību stāsts Daira prātā radies ”zaļā pūķa” ietekmē – pēc šova viņš jau labu laiku ļāvies svinībām, un 21. datums nebūt nav pirmā diena, kad vīrietis pēc atturības perioda pamēģinājis gardo dziru.

”Cik man zināms, pēdējā laikā pēc ”Lauku sētas” Dairis reti kad ir ”skaidrā”. Iespējams, šī iemesla dēļ viņš vēlamo uzdod par esošo. Nu, lai jau viņam tiek,” smejas šova uzvarētāja.

Kā Skaties.lv atklāj Sanita, viņa pēc šova turpina dzīvot ierastajā ritmā. Pēc slavas viņa netiecas, bet nosmejas, ka, ja jau Daira prātā radusies šāda mīlas intriga, lai jau viņam tiek šāds prieciņš, bet ”Lauku sētas” faniem – humora pilns stāsts.

9 komentāri