”Lauku sētas” Dace sludinājumu portālā meklē vīrieti

42 komentāri
”Lauku sētas” Dace sludinājumu portālā meklē vīrieti
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pie Skaties.lv vērsušies vairāki šova ”Lauku sēta” fani, kuri vienā no Latvijas populārajiem sludinājumu portāliem pamanījuši piedāvājumu iepazīties, kuru it kā publiskojusi ”Lauku sētas” Dace Bullīte. Skaties.lv jautāja pašai Dacei, vai tas tiešām ir viņas sludinājums, un ko īsti precētā trīs bērnu mamma meklē iepazīšanās sludinājumu sadaļā.

Dace ”Lauku sētā” neslēpa, ka ir trīs bērnu mamma un precēta sieviete, taču aiziešanu uz kādu randņu ar citu vīrieti uztver kā lielisku līdzekli attiecību atsvaidzināšanai.

Reizi pusgadā aizeju uz randiņu ar citu kungu! ”Lauku sētas” Daces metode pret ģimenes krīzēm

Arī šis sludinājums ielikts, lai dzīvei piešķiltu jaunu uguntiņu.

”Jā, tas ir mans sludinājums, vienkārši gribas ar kādu parunāt. Fiziski uz nekādiem randiņiem nedodos, izmantoju šo kā izklaidi un lasāmvielas maiņu.

Grāmatas kļuvušas neinteresantas, ziņas vispār redzēt negribas, nu tad ir iespēja tik pie šādas lasāmvienas un arī pie dažiem sakarīgiem paziņām un jauniem draugiem,” sarunā ar Skaties.lv atklāti stāsta Dace.

Viņa atklāj – sludinājums esot sociāls eksperiments, lai noskaidrotu, kādi ļaudis tad atbild uz iepazīšanās sludinājumiem. Secinājumi jau tagad ir interesanti.

”Atsaucas visdažādākie cilvēki, sākot ar parastiem alkoholiķiem, beidzot ar dakteriem. Visādi dīvaiņi meklē mīļāko. Rakstījis pat 16 gadus vecs puisis, kurš vēlas attiecības ar vecāku sievieti,” smejas Dace.

Vēstuļu esot simtiem, un ik dienas turpina iekrist vairāki desmiti jaunu. Un Dacei ir jautri tās lasīt.

”Ir paplašinājies mans noderīgo kontaktu loks. Un tāda humora deva!” eksperimenta rezultātus pozitīvi vērtē Dace.