”Lauku sētas” Dace pēc pirmā randiņa ar svešinieku tomēr atgriezusies pie vīra

18 komentāri
”Lauku sētas” Dace pēc pirmā randiņa ar svešinieku tomēr atgriezusies pie vīra
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Rudenī, pēc ”Lauku sētas” vasaras atgriezusies mājās, ņiprā Dace Bullīte pašķīrās ar vīru, kurš bija audzinājis bērnus, kamēr viņa filmējās TV spēlē. Ilgi Dace brīvas sievietes dzīvi nebaudīja – aizgājusi uz pirmo randiņu ar internetā iepazītu vīrieti, viņa sapratusi – par vīru labāka nav un atgriezusies ģimenē.

Par krīzi Daces ģimenē pēc ”Lauku sētas” lasi TE!

”Ar vīru salīgām mieru drīz pēc mana pirmā randiņa.

Vienkārši padzēru kafiju ar jauniepazīto vīrieti. Pēc trīs stundu sarunas kafejnīcā sapratu, ka mans vīrs nemaz nav tik slikts – pasaulē vēl ir daudz sliktāku par manējo.

Tā nu pēc kopīgām pusdienām un sarunas šķīrāmies, un nekad dzīvē ar to kungu vairs neesam tikušies,” par randiņu pašķiršanās laikā Skaties.lv vaļsirdīgi stāsta Dace.

Viņai jāapbēdina pielūdzēji, kuri, izdzirdot, ka Dace brīva, jau sākuši interesēties par iespēju aizvest uz randiņu. Daces ģimene ir atkal kopā. Šobrīd gan mazliet grūtāks periods – vīram, kurš strādā Zviedrijā bija paredzēts uz Lieldienām divas nedēļas atgriezties mājās, bet šobrīd tas nav iespējams valstī noteikto ierobežojumu dēļ.

Nošķirtību no vīra Dacei izturēt palīdz atvases. ”Tomēr nevar noliegt, ka vīra atbalsta ikdienā tomēr reizēm ļoti pietrūkst, īpaši brīžos, kad jūtos piekususi un izsmelta pēc kādas smagākas dienas, kad bērni nomocījuši.

Īpaši smagi ir šobrīd, kad dārziņā neiet un pavada mājās 24/7 un mammai pašlaik nav pat dažu stundu mierā un klusumā,” nopūšas Dace.

Lai atrastu laiku sev, viņa pasākusi celties piecos no rīta. ”Kamēr bērni guļ, es mierā un klusumā varu sakārtot dienas darbus un plānus.

Pieci no rīta līdz septiņiem no rīta – tas ir laiks, kad varu pabūt ar savu rīta kafiju, skaistu rītausmu un sakārtot galvā domas pirms sākas ikdienas karuselis,” tā Dace.

Pašķiršanās periods Dacei iemācījis vērtīgu gudrību, kas palīdzēs saglabāt laulību un var noderēt arī citiem pāriem, kuru mīlas dzīvē ienākusi rutīna. Lasi to Skaties.lv jau drīzumā!