”Lauku sētas” Dace mājas apstākļos uzsākusi kardinālas pārvērtības

Šova ”Lauku sēta” atraktīvā Dace spēlē startēja ar interesantu bizīšu frizūru, bet, pavasarim iestājoties, ļāvusies jaunām pārmaiņām. Dace pati bez friziera palīdzības izbalinājusi matus, un tas ir tikai sākums – ”Lauku sētas” zvaigzne plāno kļūt par īstu blondīni!

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Justine

  Justine

  Pēc neilga laika būs jauna ziņa: lauku sētas dslibniece palikusi bez matiem jo mājas apstākļos nodedzinājusi. 😎😂😂😂😂🤷‍♀️ Man kā frizierim ir bēdīgi noskatīties kā cilvēks grib nobeigt kaut cik saglābtus matus pēc bizītēm. Jo tie jau ir tikti traumēti un trausli.labāk būtu domājusi kā stiprināt matus nevis nobeigt galīgi 🤦🏼‍♀️😱😱😱😱
 • kritikis
 • Kristiine Krista Poikaane

  Kristiine Krista Poikaane

  Šī no visām bija tā nesmukākā ar vulgāriem, asiem sejas pantiem, un piedevām vēl fb bija sūdzības, ka apmeklē frizieri, bet maksāt par pakalpojumiem negrib. 😁
 • Elita Bonis

  Elita Bonis

  Atkal zvaigzne,ja ir kaut 3 min parādìjies TV ekrānos,tā uzreiz ir zvaigzne. Matu balināšana" šausmīgs notikums zvaigznes dzīvē"!
 • Kķkkk..
 • BIRUTA *** ex.Sermuksīte

  BIRUTA *** ex.Sermuksīte

  Dace, es balinu savus matus visu mūžu mājās pati, bet pašlaik aman ir dabīgie, bet matus nevar ātrāk balināt otreiz kā pēc 2 ned. un vismaz pēc 3 dienu mazgāšanas, tad būs ok.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!