”Lauku sētas” Dace mājas apstākļos uzsākusi kardinālas pārvērtības

6 komentāri
”Lauku sētas” Dace mājas apstākļos uzsākusi kardinālas pārvērtības
PRVĀTAIS ARHĪVS

Šova ”Lauku sēta” atraktīvā Dace spēlē startēja ar interesantu bizīšu frizūru, bet, pavasarim iestājoties, ļāvusies jaunām pārmaiņām. Dace pati bez friziera palīdzības izbalinājusi matus, un tas ir tikai sākums – ”Lauku sētas” zvaigzne plāno kļūt par īstu blondīni!

”Tas ir trīs balināšanu rezultāts, bet ejam vēl tālāk blondīnismā,” sarunā ar Skaties.lv stāsta Dace. Viņa atklāj, ka balināšanu veikusi pašrocīgi, izmantojot veikalā pieejamo krāsu.

”Ir, kur brūnas šķipsnas palikušas, bet viņas izskatās it kā speciāli veidotas. Centos katru izbalināto rezultātu izbaudīt, katrs veido citādāku tēlu uzreiz,” stāsta šova zvaigzne.

Kā stāsta Dace, viņa savulaik jau izmēģinājusi kļūt par blondīni, tiesa, pirmais mēģinājums nav bijis veiksmīgs.

”Nolēmu kļūt par blondīni trīs dienu laikā, tas beidzās ar grandiozi īsu matu griezumu, jo mati tika nodedzināti līdz zēngalviņai.

Pārkrāsojos atpakaļ uz tumšiem un līdzīgus eksperimentus veikusi neesmu. Tagad, pēc daudziem gadiem, nolēmu atkal tikt līdz toreiz tā arī īsti neredzētajam rezultātam. Tagad skatos, man patīk. Toreiz šķita briesmīgi.

Savu jauno tēlu Līga papildinājusi ar košiem nagiem. ”Uz pavasari gribas ko košu. Manikīre Ieva man ir no Dieva – vienmēr šedevrus taisa,” var palepoties allaž perfekti sakoptā ”Lauku sētas” dalībniece.

Reizi pusgadā aizeju uz randiņu ar citu kungu! ”Lauku sētas” Daces metode pret ģimenes krīzēm