”Lauku sētas” Dace atklāj savas ekstravagantās frizūras noslēpumu

16 komentāri
”Lauku sētas” Dace atklāj savas ekstravagantās frizūras noslēpumu
SKATIES / PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pēc ņiprās Daces Bullītes dalības ”Lauku sētā” daudzas šova sieviešu kārtas fanes vēlas noskaidrot – kur Dace tika pie tik stilīgām bizītēm? Sarunā ar Skaties.lv Dace atklāj – bizītes viņa pin pati, un regulāri maina krāsas un bizīšu stilu. Viņa gatava sapost matus arī kādai ”Lauku sētas” fanei!

”Jā, es pati pinu bizītes. Tas ir mans hobijs. Dažreiz paņemu kādu klienti, bet tā to daru pa lielam savām meitiņām vai pati sev pārpinu.

Darbs ir ilgstošs un uz pasūtījumu ko tādu izdarīt ir ļoti grūti, bet, kad ir noskaņojums ir bijis pat tā, ka piedāvāju 22.00 vakarā sapīt bizes draudzenei, tas nekas, ka visu nakti jāpin,” sarunā ar Skaties.lv stāsta Dace. Viņa gan uzsver, ka bizīšu pīšana nav viņas pamatdarbs ikdienā.

Reizi pusgadā aizeju uz randiņu ar citu kungu! ”Lauku sētas” Daces metode pret ģimenes krīzēm

Taču, ja kādai ”Lauku sētas” skatītājai iepaticies Daces stiliņš, droši var uzrunāt sievieti sociālajos tīklos.

”Ja būs laiks un materiāls, kādēļ gan kādu neiepriecināt,” tā Dace. Pati savu galvas rotu viņa regulāri uzfrišina. ”Parasti pamata pinumu veic meistare, savukārt nākamās divas, trīs pārpīšanas veicu pati.

Pinu pa vienai vaļā, pielaboju celiņus, pinu iekšā jaunu materiālu,” stāsta Dace.

”Lauku sētas” Dace pēc pirmā randiņa ar svešinieku tomēr atgriezusies pie vīra

Šāda skaistuma pārpīšana var aizņemt pat vairākas dienas. ”Ja krāsa nemainās, tad pat apkārtējie nepamana, ka vairāku dienu garumā notiek pārpīšana.

Ja pinu citam, ar vienu pilnu dienu no rīta līdz vakaram jārēķinās.

Man pirmā meistare pina bizes 18 stundas, toties rezultāts un kvalitāte bija fantastiski. Tās mokas bija to pūļu vērtas,” tā Dace.

Šobrīd gan viņa pati bizītes izpinusi un atpūtina matus. Tiesa, ja sapin pareizi, šāda rota matus nebojājot it nemaz. ”Pēc izpīšanas šķiet, ka izkrīt daudz matu, bet tie ir mati, kas sakrājušies pa 3 mēnešiem,” skaidro Dace.