”Lauku sētas” atlases pirmo dienu noslēdz seksīgā tetovētāja Sigita un kandžas brūvētājs

56 komentāri
”Lauku sētas” atlases pirmo dienu noslēdz seksīgā tetovētāja Sigita un kandžas brūvētājs
SKATIES

Šobrīd TV3 birojā jau pulcējas simtiem ļaužu – sākas ”Lauku sētas” atlases otrā diena. Kamēr potenciālās TV zvaigznes vēl tikai gatavojas stāties ekspertu priekšā, Skaties.lv piedāvā ielūkoties pirmās dienas atlases kadros.

Pirmā ”Lauku sētas” septītās sezonas atlases diena ieilga līdz vēlam vakaram. Kā sarunā ar Skaties.lv spriež šova veidotāji, tik kupls skaits tik izcilu kandidātu vēl nevienu gadu uz ”Lauku sētu” nav cierējis. Izvēle būs ļoti grūta!

Pirmās dienas izskaņā ekspertiem sevi prezentēja divi ļoti spēcīgi kandidāti. Augstpapēžu kurpēs ieradusies bija populārā tetovētāja Sigita Valtere, kura veidojusi tetovējumus arī Kiviču pārim. Sigitai šovā pieteikties ieteikusi slavenā Eglīte.

Savukārt kā pēdējais atlases telpā iebrāzās 30 gadus vecais Sandis, kurš uz šovu gatavs braukt kopā ar savu kandžas aparātu.

”Lauku sētā ir “jāmauc” un “jāšancē”,” tā Sandis, kura kandžas aparāts gatavs parūpēties arī par jaukiem atpūtas brīžiem šajā ”šancēšanā”.

Kopumā pirmajā dienā šova veidotāju priekšā stājušies vairāki simti ļaužu no visas Latvijas. Interesanti, ka visplašāk pārstāvēta pagaidām ir Jēkabpils un tās apkaime – no šīs puses sevi pieteikuši ļoti daudzi spilgti kandidāti.

Kā smejas šova veidotāji, izcilu personāžu jau tik daudz, ka šovs var sākties kaut tūlīt, taču priekšā otrā atlases diena, kurā viss var mainīties!

Skaties.lv turpinās informēt par notikumiem atlasē. Kā domā tu – kuras būs jaunās zvaigznes?