”Lauku sētas” atlasē uzmirdz varen neatlaidīga apšuciemiete

17 komentāri
”Lauku sētas” atlasē uzmirdz varen neatlaidīga apšuciemiete
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Rudenī pie TV6 skatītājiem ar astoto sezonu atgriezīsies realitātes šovs ”Lauku sēta”, un tiešsaistes atlasē, kurā šova veidotāji iztaujāja vairākus simtus spēles pretendentu par viņu gatavību pierādīt sevi vasaras lielākajā izaicinājumā, piedalījās arī 34 gadus vecā Gunita Glinberga no Apšuciema.

”Strādāju SIA ”Liedags” zivju apstrādē. Ceļos no rīta piecos. Man ir savs dārzs, divas lielas siltumnīcas,” to, ka darbs viņai nav svešs, atlasē, kas šogad notika tiešsaistē, stāsta Gunita.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

”Tagad mana dzīve ir iegājusi rutīnā, man gribējās jaunas emocijas, kaut ko jaunu, skaistu,” to, kādēļ nolēmusi pieteikties dalībai spēlē, skaidro Gunita. ”Lauku sētas” atlasē viņa piedalījusies vairākas reizes, un šis ir viņas ceturtais mēģinājums startēt šovā.

Jautāta, vai viņu nebiedē negaidīti spēles pavērsieni, Gunita teic: ”Es domāju, ka es varētu sevi pierādīt ar darbiem, nebaidos no darba. Varu palikt bez ēšanas. Varu gulēt vienalga, kur man liks, kaut vai pļavas vidū.”

To, vai beidzot Gunitai tiks dota iespēja savas spējas pierādīt ”Lauku sētā”, skatītāji uzzinās rudenī.

Jau ziņots, ka televīzijas šova ”Lauku sēta” astotajā sezonā dalībnieki piedzīvos izaicinošu, darbu pilnu vasaru kādā lauku sētā, cīnoties par naudas balvu līdz 10 000 eiro no ”Banknote”.

17 komentāri