”Lauku sētas” atlasē uzmirdz dedzīga Jāņa Rāznas fane no Gulbenes

4 komentāri
”Lauku sētas” atlasē uzmirdz dedzīga Jāņa Rāznas fane no Gulbenes
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Jau rudenī kanālā TV6 ar astoto sezonu atgriezīsies skatītāju iemīļotais realitātes šovs ”Lauku sēta”. Dalībai spēlē kopā ar vairākiem simtiem citu pretendentu pieteikusies arī kaislīga šova fane Iluta Kokoreviča no Gulbenes puses.

”Esmu sieviete labākajos gados – man ir duscītiņ pāri 40. Esmu parasta meitene, kas patreiz dzīvo Rīgā. Mamma desmitgadīgam dēlam. Precējusies neesmu, bet esmu attiecībās ar dēla tēvu. Strādāju par pārdevēju nelielā kafejnīcā Iļģuciemā,” ”Lauku sētas” atlasē, kas šogad norisinājās tiešsaistē, ar sevi iepazīstina Iluta.

Viņa atzīst, ka ir liela šova ”Lauku sēta” cienītāja. ”Esmu skatījusies iepriekšējās piecas sezonas, un pagājušā gada sezonā man ļoti patika Jurčiks. Skatoties šovu, es aizdomājos par dalībniekiem. Tas, ko mēs redzam ekrānā, ir viens, bet man vienmēr ir interesējis, kā jūtas paši dalībnieki, un visa padarīšana, kas notiek šovā. Man ļoti gribējās to visu izjust,” skaidro Iluta.

Gulbeniete neslēpj, ka pieteikšanās anketu ”Lauku sētai” vēlējusies aizpildīt jau iepriekšējos trīs gadus, tomēr nekad nav pieticis drosmes to paveikt. Tāpat bijuši ne mazums sadzīvisku iemeslu, kas atturējuši no dalības spēlē.

”Šoreiz nodomāju: johaidī, esmu gandrīz pusmūžā! Un pēdējos gadus es daru to, kas man pārsvarā ja ne gluži nepatīk, bet piespiedu kārtā. Ieraudzīju televīzijā reklāmu, ka var pieteikties šovam, un domāju: nē, šoreiz es točna pieteikšos. Kas būs, tas būs,” saka Iluta.

Viņa skaidro, ka viens no galvenākajiem iemesliem, kādēļ viņa vēlas startēt ”Lauku sētā”, ir ļoti liela vēlēšanās klātienē satikt un iepazīsties ar šova vadītāju Jāni Rāznu: ”Es esmu ļoti liela Jāņa fane.”

Savukārt par to, kā kaldināt uzvaru ”Lauku sētā”, Iluta vēl nav prātojusi.

Uz ”Lauku sētu” raujas īsta jautrībniece Magoniņa no Ventspils

”Pieteikšanās šovam man jau ir liela uzvara un iziešana no komforta zonas. Ja es šovā piedalītos, pirmkārt, tas man ir vajadzīgs, jo ar pēdējā laika bardakiem un pandēmijām dzīvē ir iestājusies liela rutīna. Gribas kaut ko uh!, un šovs man būtu kaut kas baigi superīgs. Tad, kad es tur tikšu, tad es arī domāšu, kā izdzīvot un ko darīt,” skaidro Iluta.

”Man bērnības sapnis bija kļūt par aktrisi. Es nekur nekad neesmu filmējusies. Šī ir mana pirmā pieredze un ja, mani kaut sekundīti kaut kur parādīs, es jau jutīšos kā zvaigzne,” par uzmirdzēšanu tiešsaistes atlasē nosmej Iluta.

To, vai Ilutai tiks dota iespēja savas spējas pierādīt ”Lauku sētā”, skatītāji uzzinās rudenī.

Jau ziņots, ka televīzijas šova ”Lauku sēta” astotajā sezonā dalībnieki piedzīvos izaicinošu, darbu pilnu vasaru kādā lauku sētā, cīnoties par naudas balvu līdz 10 000 eiro no ”Banknote”.

4 komentāri