”Lauku sētas” atlasē izskanējis publisks bildinājums

3 komentāri
”Lauku sētas” atlasē izskanējis publisks bildinājums
SKATIES

Noslēgušās atlases ”Lauku sētas” septītajai sezonai, un izskatās, ka šogad tā būs satriecoša, jo jau atlasēs dalībnieki bija gatavi uz visu. Piemēram, šarmantais Kaspars no Jelgavas, apliecināja, ka ir kaislīgs un impulsīvs, turpat uz vietas publiski bildinot pirms pārdesmit minūtēm satiktu meiteni. Skaties.lv iemūžināja publisko bildinājumu.

25 gadus vecais Kaspars, ieradies atlasē, neslēpj, ka viņa trumpis esot dabas dotais šarms.

”Prāta neesot tik daudz, bet šarms esot!” tā par Kasparu sakot mamma.

Kaspars ”Lauku sētas” atlasi gaidījis ļoti ilgi, tomēr dzīves apstākļu dēļ nav bijusi iespēja pieteikties ātrāk.

Kaspars atklāj, ka paniski baidās no pelēm, tomēr pats negribētu būt ”pelēkā pele.” ”Labāk izdarīšu kārtīgi vienreiz, nekā vairākas reizes,” savu attieksmi pret darbu raksturo šarmantais zēns.

Un to, ka viņš ir kā šarmants, tā bezbailīgs un gatavs darboties uz pilnu banku, Kaspars uz vietas arī nodemonstrē. Puisis neslēpj, ka nesen izšķīries pēc ilgākām attiecībām, taču, ierodoties ”Lauku sētas” atlasē, viņa sirdī atkal iegailējusies dzirkstelīte, ieraugot Skaties.lv praktikanti Saniju.

Lai apliecinātu meitenei savu jūtu patiesumu, Kaspars turpat žūrijas un pārējo atlases dalībnieku priekšā krīt uz viena ceļa un lūdz Saniju kļūt par viņa sievu.

Sanijas atbilde vēl nav zināma, tāpat, kā vēl nav zināms, vai drosmīgais gājiens nodrošinājis Kasparam vietu ”Lauku sētā”. Seko jaunumiem Skaties.lv!