”Lauku sētas” atlasē ierodas īsta daiļava; sākas masveida izģērbšanās

44 komentāri
”Lauku sētas” atlasē ierodas īsta daiļava; sākas masveida izģērbšanās
SKATIES

Par ”Lauku sētas” otrās dienas naglu kļuvusi satriecošā Sanita Burve. Burve gan nav viņas īstais uzvārds, bet pseidonīms. Un bariņu puišu apburt viņai noteikti izdodas!

Sanita aizraujas ar skaistumkopšanu, piedāvājot arī savus pakalpojumus ”Facebook” un ”Instagram”. Sanita izaicina puišus dejai, to nofilmējot lietotnē ”TikTok”.

Lai gan Sanita, kura sevi dēvē par īstenu pilsētnieci, uz atlasi ierodas ar spilgtu grimu un gariem pieaudzētiem matiem, tomēr lauku darbi viņai nav pavisam sveši. ”Lauku sētā” viņa ir gatava veikt vaksāciju puišiem.

Un puišiem ir ko vaksēt! Drosminieki atrāda savus muskuļainos augumus ”Lauku sētas” atlases komandai.

Sandis uz atlasi nokavējies, jo kāds ieskrējis viņa mašīnas aizmugurē, ieradies no Augstkalnes.  Arī Sandis ir gatavs izmesties pliks, un atlasē novelk krekliņu.

”Lauku sētā” ieradies 33 gadus vecais Viljams, kurš, kā pats stāsta, nav dzejnieks.  Viljamam piemīt oratora spējas, viņš ir ļoti komunikabls, gatavs runāt lielas publikas priekšā. Lai sevi pierādītu atlasē, Viljams ir gatavs stāstīt pat anekdotes. ”Lauku sētā” pulcinātu ap sevi komandu. Viljams ir gatavs izmantot iespēju : ”Vai nu tagad, vai nekad!”

Viktors savukārt gatavs sevi pierādīt ”Lauku sētas” virtuvē, pagatavojot plovu un burkānu kūku.

Guntars pēc iepriekšējās sezonas noskatīšanās, pats nolēmis doties uz ”Lauku sētu.” Ikdienā strādā celtniecībā, tomēr šobrīd ir bezdarbnieka statusā. Par savu slikto īpašību min lielo vēlmi lamāties. ”Virtuvē nevajadzētu trāpīt,” par savu ēst gatavošanas prasmi smejas Guntars, tomēr olu uzcept nebūšot problēma.

Kaspars ”Lauku sētas” atlasi gaidījis ļoti ilgi, tomēr dzīves apstākļu dēļ nav bijusi iespēja pieteikties ātrāk. Kaspars atklāj, ka paniski baidās no pelēm, tomēr pats negribētu būt ”pelēkā pele.” ”Labāk izdarīšu kārtīgi vienreiz, nekā vairākas reizes.”

Uz ”Lauku sētu” raujas arī Krišjānis, kurš reiz jau ”Lauku sētā” roku iemēģinājis. Gatavs sevi parādīt kā līderi, kā arī savervēt meitenes. ”Esmu gatavs uzvarēt par 101%,”pārliecināts ir Krišjānis.