”Lauku sētas” aizkulisēs: meitenes neesot zinājušas spēles noteikumus

”Lauku sētai” pievienojušās piecas meitenes, pārsteidzot puišus, kuri jau vairākas nedēļas ir pilnīgi pārliecināti – šī ir vīru sezona. Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Evija, Līga un Evita, arī viņām ierašanās saimniecībā bijis šoks. Meitenes nav zinājušas, ka spēlei ir jauni noteikumi un nu uzskata, ka viņām nav dotas līdzvērtīgas iespējas.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Ome

  Ome

  Nezināja? Papīrus parakstīja nelasot, ja to vispār māk?! Nu ir taču muļķes!!! "Ekrāna zvaigznes" atradušās!!! Padauzas un, vairāk, nekas.
  • Hi

   Hi

   Ome tu te vis lielākā padauza esi😂kurā līguma tu esi redzējusi, ka tiek uzrakstīts viss scenārijs 🤦‍♂️tas ir juridisks papīrs nevis kaut kāds informatīvais spēles apraksts 🤦‍♂️
 • mazā .
 • Budulajs

  Budulajs

  Mani vienīgi tā Līga varētu iekārdināt. Ir tā otra, bet tai tikai 20 gadi. Bērns. Tā Līga gan tāda garšīga odziņa.
  • Budulajs

   Budulajs

   Fu... sajaucu. Evita tā ir. Tā ir ka pliku neesmu redzējis, tikmēr juks.
 • andis

  andis

  Jaunais "Negaidītais pārsteigums"?
  Tagad meitenes saprata, kāds ir viņu patiesais uzdevums šajā cirkā... Stulbs iestudējums režisoriem. Un meitenes atļaujas uzņemties darbu - tēlot puišu kārdinātājas. Kas tā par iespaidīgo Eglīti? Šausmas, kas par sievieti un ko var uzņemties!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!