Princese, kas čurā stāvus. ”Lauku sētas” dalībnieki atklāj patiesās domas par provokatīvo brīvdomātāju Eglīti

5 komentāri
Princese, kas čurā stāvus. ”Lauku sētas” dalībnieki atklāj patiesās domas par provokatīvo brīvdomātāju Eglīti
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

”Lauku sētā” kaislības sit augstu vilni – ieradušās meitenes, tostarp daiļā Eglīte, kura nekautrējas demonstrēt savu seksualitāti, puišu starpā sākas šķelšanās un strīdi. Sarunās ar Skaties.lv dalībnieki atklāj to, ko kameru priekšā nepateica – savas patiesās domas par Eglītes provokācijām.

Meiteņu, īpaši jau provokatīvās Eglītes, uznāciens ne pa jokam nokaitinājis brāļus Normundu un Armandu. Puiši pēdējās dienas raujas vaiga sviedros, kamēr meitenes slinkojot.

‘’Viņas pat netīras ne grama nav, kamēr mēs te strādājam. Staigā pa pagalmu, lēnām, tā lēnam, skatās apkārt, noklausās intervijas. Tas, ka viņa it kā patīk puišiem, ir tikai tāds “piedūriens”,’’ var pačukstēt Armands. Vistrakāk esot ar Eglīti, kura izlēmusi strādāt plikiem pupiem – lasi ŠEIT!

‘’Viņai nav visu cepumu pakā!’’ tā Armands, ‘’Viņa laikam cenšas parādīt, ka ir kaut kāda princese, bet te, ‘’Lauku sētā’’, tās lietas tā nenotiek.”

Pats Armands esot brīvs puisis, taču Eglīte nav viņa gaumei. Uz pārējām skatās kā spēles dalībniecēm, ne potenciālajām brūtītēm.

‘’Nedomāju, ka šī ir vieta, kur meklēt attiecības,’’ tā Armands.

Eglīte, kā spriež zēni, gan te ieradusies mīlas meklējumos. Kad puiši mazgājas, viņai patīkot vienā dvielītī ieslīdēt pa vidu.

‘’Pārējās ir adekvātas. Nezinu, ko šitā vēlas. Varbūt popularitāti savam ‘’Facebook’’ – viņa visu laiku plātās, ka viņai esot populāras ‘’Facebook’’ grupas. Mani tas absolūti neinteresē, bet viņa tik stāsta,’’ smej Armands.

‘’Eglīte pirmajā dienā jau mēģināja izjaukt visu kārtību, uztaisīja mums guļamistabā ‘’tirgus variantu’’! Visas savas kleitas kā tirgū sakar, manu gultu aizklāj. Parfimērija, apakšbikses, somiņas – viss čupā samests uz gultas!

Jautāju viņai, vai tāpat arī mājās dzīvo. Viņa man sāk stāstīt par kaut kādiem stereotipiem, ka viņa nedzīvo pēc kaut kādām globālajām lietām.

Sanāk laikam, ka viņa čurā stāvus, ne sēdus. Jo viņa taču uzsver, ka viņai viss atšķiras no citiem,’’ ironizē Aigars.

‘’Tā ir Eglīte. Kā jau dabā – ja negrib sadurties, pie eglītes labāk klāt neskarties. Ziemassvētkos var izrotāt – tas arī viss,’’ smiedamies gluži vai dzejā skandalozo personāžu raksturo Salvis.

Puišiem viņu tīkot paķircināt, bet diez vai kādam ir interese veidot attiecības ar Eglīti. Kārdinātāja distancējoties arī no meitenēm. Kā spriež dāmas, viņai esot īpatnēja dzīves uztvere un mērķi šovā.

‘’Eglīte nav precamais materiāls, to viņa pati man teica,’’ tā Evita.

Kā skaidro Evija, Eglītei esot cita dzīves uztvere. ‘’Piemēram, mums augšā katram ir matracītis, Eglīte guļ divstāvīgajā gultā ar Aigaru. Kā smejamies – viņi ir gultas biedri. Viņa bija izkarinājusi drēbes pa gultu, Aigaram tas nepatika.

Eglīte viņam atcirta, ka esot brīvdomātāja,’’ smejas Evija.

Vai šī brīvdomātāja viena pret visiem noturēsies spēlē? Seko ”Lauku sētas” kaislībām ceturtdienu vakaros TV3!

Skaties ”Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied TE!