”Lauku sētas” Aigars atklāj sava tetovējuma stāstu

6 komentāri
”Lauku sētas” Aigars atklāj sava tetovējuma stāstu
PRVĀTAIS ARHĪVS

”Lauku sētas” fani ievērojuši, ka spēles ”dzelzs vīra” Aigara kreiso krūti rotā interesants tetovējums – bērna portrets. Sarunā ar Skaties.lv Aigars atklāj – tā ir viņa vecākā dēla sejiņa. Plānots uz otras krūts iemūžināt otru dēlu, bet pa vidu, kas zina – brīva vieta trešajam bērniņam.

”Jā, man uz krūts uztetovēts vecākais dēls, kurš dzimis Anglijā,” Skaties.lv atklāj Aigars.

Viņš savulaik sešus gadus nodzīvojis un nostrādājis Anglijā. Kāds no viņa tā laika kolēģiem aizgājis strādāt uz prestižu vietējo tetovēšanas salonu, kurā pie meistara jāgaida rindā pat divus gadus.

Aigaram izdevies ar šī kolēģa palīdzību pierakstīties pie meistara ātrāk un tikt pie kārotā tetovējuma.

Brīvs vai aizņemts? Aigars, stāstot par privāto dzīvi, apvedis ap stūri visus ”Lauku sētā”

”Protams, bija ļoti svarīgi, lai meistars labs, jo portretam jābūt precīzam – tas taču saglabāsies visu mūžu,” uzskata Aigars.

Viņam aug arī otrais dēls, kura portretu plānots iemūžināt uz otras krūts, taču pagaidām Aigaram nav izdevies atrast meistaru, kam viņš šajā ziņā uzticētos. Kā smejas Aigars, brīva vieta ir vēl trešai atvasītei.

”Ja būs vēl viens, tad pa vidu! Man, kā jau vienmēr, jau viss ir izplānots,” nosmejas ”Lauku sētas” viltīgākais dalībnieks.

Citu tetovējumu viņam nav – vīrietis uzskata, ka apzīmēt ķermeni ar simboliem bez īpašas nozīmes nav jēgas. ”Par šo esmu saņēmis pozitīvas atsauksmes pat no tiem, kuri ir pret tetovēšanos,” tā Aigars.