”Lauku sētai” vajag Dobeles Jurčiku! Atraktīvākais pieteikums uz šova jauno sezonu

12 komentāri
”Lauku sētai” vajag Dobeles Jurčiku! Atraktīvākais pieteikums uz šova jauno sezonu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Producenti šogad saņēmuši rekordlielu pieteikumu skaitu dalībai jaunajā ”Lauku sētas” sezonā, bet kāds no tiem izceļas ar īpašu atraktivitāti. Tas ir 30 gadus jaunais Juris Jakubanecs no Dobeles, kurš pieteikuma izveidē iesaistījis visus savus tuviniekus un kolēģus!

”Esmu kolēģiem jau devis solījumu – ja mani paņem ”Lauku sētā”, būs ”blieziens”!” Skaties.lv entuziasma pilns stāsta Juris.

Lūk, cik oriģinālus attēlus Juris iesūtījis, lai pieteiktos dalībai jaunajā ”Lauku sētas” sezonā!

Juris atklāj, ka ikdienā strādā par metālapstrādātāju un viņa meistarstiķis ir nepadoties, tāpēc viņš ”Lauku sētai” iesūtījis vairākus pieteikumus – drošībai.

Vienā viņš nopozējis ar kaimiņiem, otrā – darba kolēģiem. Visi ir lieli Jurčika atbalstītāji un cer, ka viņš tiks šovā!

”Kolēģi apzinās, ka vasara nāk, būs karsti ne vien laukā, bet arī pie TV ekrāniem, jo ”Lauku sētā” darba daudz, un viennozīmīgi ir vajadzīgs Jurčiks. Arī kaimiņi tur īkšķus par trako Dobeles Jurčiku. Ķerra, lāpsta, dakša, kaplis, grābeklis….Viss gatavs darbiem, un nedarbiem,” entuziasma pilns kaut tūlīt ķerties pie darba ir Jurčiks.

Viņš jau tagad zina – ja tiks pieņemts ”Lauku sētā”, viņš tur nepazudīs.

”Protu darīt ļoti daudz ko. Mazgāt logus, likt bruģi, izrakt ierakumu, šaut, skaldīt malku, galīgi šķībi dziedāt, labs draugs, kā arī būt par labu tēvu.

Agrāk braucu kaimiņam palīgā vākt kartupeļus, burkānus, kāpostus. Esmu ravējis neskaitāmas reizes. Pauris šancē, zemē neesmu metams. Un kas tas par veci, ja ”nerubī”, kā uztaisīt paēst sev, un ja vajag, arī nodaļai.

A reāli, es to visu varu arī nedarīt, pakasīt dibuci, protu krist uz nerviem.

Ja jūs mani paņemsiet, tad ”Lauku sēta 2020” būs pati pilnība. Būs gan negācijas, gan prieka brīži. Uzskatu, ka esmu pats spēcīgākais konkurents visā ”Lauku sētas” vēsturē. Mani daudzi nīdīs, tomēr es uzvarēšu,” gatavs labākajai vasarai dzīvē ir Jurčiks.

Par godu šim izcilajam kandidātam mēs pagarinām pieteikšanos līdz 12. jūnijam! Pārspēj Jurčiku, piesakies ”Lauku sētai”! Un tiekamies jau nākamnedēļ atlasēs!

PIESAKIES TE!